Tehnoloģijas

Huawei Mate 40 līnijā būs četri modeļi

Huawei Mate 40 MODEĻI

Huawei Mate 40 ilustrācija

Par kompānijas Huawei nākamo vadošo viedtālruņu līniju jākļūst Huawei Mate 40, par kuru var paziņot jau septembrī, ja apstiprināsies iepriekšējā informācija.

Saskaņā ar jaunākajām ziņām, kas tika publicēta Ķīnas sociālajā tīklā Weibo, jaunajā flagmaņa līnijā būs veseli četri modeļi, un konkrēti: Huawei Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Porsche Design un Mate 40 Pro+. Jāpiebilst, ka katram modelim jābūt pieejamam vairākās versijās, kas atšķiries ar atmiņas apjomu.

Ir arī apstiprinājies, ka visi Huawei Mate 40 modeļi atbalstīs piektās paaudzes tīklus. Informāciju publicējušais avots apgalvo, ka Huawei pašlaik kāpina ražošanas apjomus, lai sagatavotu pietiekamu daudzumu viedtālruņu to izlaišanai rudenī.

Sagaidāms, ka Huawei Mate 40 būs ekrāni ar diagonāli 6,7-6,8 collas ar 90 Hz attēla atjaunināšanas frekvenci, vienkristāla sistēmu Kirin 1000 vai Kirin 1020, flagmaņa kameru ar labu optisko tālummaiņu un arī akumulatoru ar kapacitāti līdz 5000 mAh ar 66 vatu vadu un 40 vatu bezvadu uzlādes atbalstu.

Avots: Gizchina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top