Visas ziņas

Huawei Mate 40 Pro+ kamera ir atzīta par labāko

Huawei Mate 40 Pro+
Uzlabotās telefoto un superplatleņķa kameras ļauj Mate 40 Pro + pārspēt iepriekšējo līderi – Mate 40 Pro.
DxOMark eksperti publicējuši viedtālruņa Huawei Mate 40 Pro+ galvenās kameras apskatu. Rezultāts kopumā bija prognozējams: ja pirms tam reitingā labākais bija Mate 40 Pro – tad kāda vieta bija jāieņem Mate 40 Pro+, kura kameras ir vēl labākas?

Mate 40 Pro+ patlaban ir DxOMark kamerofonu reitinga priekšgalā ar rezultātu – 139 punkti. Atrāviens no Mate 40 Pro ir pieklājīgs – 3 punkti, un par tiem pašiem 3 punktiem Xiaomi Mi 10 Ultra atpaliek no Mate 40 Pro. Kompānija Huawei kopumā ir nostiprinājusi savas pozīcijas DxOMark reitingā. Tomēr iegādāties kompānijas jaunos flagmaņus ir ļoti grūti. Taču situācija ar Mate 40 Pro+ ir īpaši smaga: pat Ķīnā to iegāde ir apgrūtinoša.

Huawei Mate 40Pro plus kamera
Saistībā ar Mate 40 Pro+ kameru DxOMark speciālisti uzskaita daudz vairāk tā plusus, nekā mīnusus (parasti to proporcijas ir aptuveni 50/50). Kameru slavē par plašo dinamisko diapazonu jebkādos filmēšanas apstākļos, labo gaismu un baltā līdzsvaru, filmējot ārā un telpā, izcilu detalizāciju, ātru un stabilu autofokusu vairumā filmēšanas apstākļu, labu detalizāciju un zemu trokšņa līmeni, filmējot ar superplatleņķa kameru.

Kas nepatika? Filmējot sastopami daži artefakti, mazs asuma dziļums, periodiski traucējumi, fokusējoties uz objektiem priekšplānā. Priekšskatījuma attēls bieži vien ļoti atšķiras no gatavā attēla, atšķiras arī video kadri – īpaši vājā apgaismojumā.

Avots: Dxomark

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top