Visas ziņas

Huawei P40 Pro jaunākās fotogrāfijas

Huawei P40 Pro jaunākās fotogrāfijas

Slashleaks mājaslapā tika publicētas fotogrāfijas, kurās pirmo reizi no dažādiem leņķiem parādīts jaunais viedtālrunis Huawei P40 Pro. Ierīces priekšējais panelis joprojām nav redzams. Tā kā tas ir prototips, uz korpusa rakstīts Polarie un Blink, nevis Huawei un Leica.

Slashleaks mājaslapā tika publicētas reālas fotogrāfijas, kurās mums pirmo reizi no dažādiem leņķiem parādīts jaunais viedtālrunis Huawei P40 Pro. Ierīces priekšējais panelis joprojām nav parādīts. Tā kā tas ir prototips, uz korpusa rakstīts Polarie un Blink, nevis Huawei un Leica. Neskatoties uz to, mēs varam detalizēti izpētīt viedtālruņa aizmugurējo un sānu paneli. Galveno kameru bloks - vertikāls, ar trīs attēla sensoriem. Papilus redzami vēl divi sensori, kā arī LED zibspuldze. Galvenās ierīces apakšējā kamera ir periskopiska, spriežot pēc objektīva taisnstūra izgriezuma. Tas apstiprina sākotnējo informāciju, saskaņā ar kuru Leica aizmugures kamerā būs pieci attēla sensori, ieskaitot galveno 52 megapikseļu, kura optiskais formāts ir 1 / 1,3 collas. Periskopa tipa kamera nodrošina 10x optisko tālummaiņu. Paredzams, ka Huawei P40 Pro saņems čipkopu Kirin 990, līdz 12 GB operatīvās atmiņas un 512 GB zibatmiņas. Viedtālruņu Huawei P40 un Huawei P40 Pro lādētāju jauda attiecīgi ir 22,5 un 40 vati. Huawei P40 un P40 Pro prezentācija gaidāma 2020. gada 26. martā

Neskatoties uz to, mēs varam detalizēti izpētīt viedtālruņa aizmugurējo un sānu paneli. Galveno kameru bloks – vertikāls, ar trīs attēla sensoriem. Papilus redzami vēl divi sensori, kā arī LED zibspuldze. Galvenās ierīces apakšējā kamera ir periskopiska, spriežot pēc objektīva taisnstūra izgriezuma.

Huawei P40 Pro fotografijas 2020

Tas apstiprina sākotnējo informāciju, saskaņā ar kuru Leica aizmugures kamerā būs pieci attēla sensori, ieskaitot galveno 52 megapikseļu kameru, kuras optiskais formāts ir 1 / 1,3 collas. Periskopa tipa kamera nodrošina 10x optisko tālummaiņu.

Huawei P40 Pro 2020 gada foto

Paredzams, ka Huawei P40 Pro saņems procesoru Kirin 990, līdz 12 GB operatīvās atmiņas un 512 GB zibatmiņas.

Viedtālruņu Huawei P40 un Huawei P40 Pro lādētāju jauda attiecīgi ir 22,5 un 40 vati.

Huawei P40 un P40 Pro prezentācija gaidāma 2020. gada 26. martā.

Avots: Slashleaks

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top