Pasākumi

HUAWEI P60 Pro un jaunas paaudzes jaunākie produkti Eiropā tiks laisti klajā 9. maijā

HUAWEI P60 Pro un jaunas paaudzes jaunākie produkti Eiropā tiks laisti klajā 9. maijā

Šodien, 23. martā, tehnoloģiju gigants Ķīnā prezentēja jaunu augstas klases produktu komplektu no viedtālruņiem un viedpulksteņiem līdz klēpjdatoriem un austiņām. Visi šie jaunie Huawei flagmaņi nonāks Eiropā un tiks oficiāli prezentēti Minhenē, Vācijā 9. maijā.

Huawei, kas ir līderis plaša patēriņa elektronikas tirgū, ir apņēmies nepārtraukti ieviest jauninājumus un nodrošināt digitālo pasauli ikvienam cilvēkam, ģimenei un organizācijai pasaulē. Uzņēmums neapstājas, tas paaugstina inovāciju latiņu, un jaunas ierīces būs vēl viens vērtīgs papildinājums tā jau tā plašajam viedtālruņu, klēpjdatoru un valkājamo ierīču piedāvājumam. Gaidāmajā Eiropas atklāšanas pasākumā Huawei risinās visu to patērētāju vajadzības, kuri meklē spēcīgu vairāku scenāriju ierīču pieredzi, kas kļūs par viņu ikdienas dzīves un darba neatņemamu sastāvdaļu. 9. maijā Minhenē, Vācijā.

Eiropai tuvojas nākamās paaudzes flagmaņi

Huawei ir labi pazīstams ar savu plašo ierīču portfeli, kas tagad kļūst vēl lielāks un interesantāks. Šopavasar Huawei piedāvās Eiropas patērētājiem divus jaunus nākamās paaudzes, vismodernākos viedtālruņus. HUAWEI P60 Pro, jaunais vismodernākais flagmanis, būs sapņu piepildījums visiem entuziastiem, kuri vēlas tvert visaugstākās detaļas no dažādiem attālumiem, fotografējot saulrietā, pēc tumsas vai jebkuros laika apstākļos.

Vēl viens pavērsiens Huawei viedtālruņu vēsturē ir HUAWEI Mate X3. Jaunajā salokāmajā flagmanī ir visas jaunās uzlabotās tehnoloģijas, kas iestrādātas ārkārtīgi plānā, īpaši vieglā un īpaši izturīgā korpusā. Ar šo modeli Huawei iezīmē savu līdera pozīciju salokāmo viedtālruņu jomā.

Jaunu ierīču prezentācija nebūtu pilnīga bez jauniem uzlabotiem viedpulksteņiem. HUAWEI WATCH Ultimate ir īpašs viedpulkstenis, kas paredzēts pētniekiem, kuri dvēseles dziļumos cenšas pārspēt sevi, vienlaikus saglabājot grezno izskatu un stilu, ko daudzi apskauž. Tas nosaka jaunu latiņu viedpulksteņu tirgū ar daudzām funkcijām, augstākās klases dizainu un materiāliem, kas izmantoti šī šedevra izgatavošanai. Papildus īpaši izcilajam WATCH Ultimate, Huawei valkājamo ierīču portfelī šogad tiks prezentēts arī jauns uzlabots viedpulkstenis ar iespējotu eSIM.

Huawei prezentēja arī jauno HUAWEI MateBook X Pro — īpaši plānu, vieglu klēpjdatoru, kas apvieno estētiku, inovācijas un inteliģenci, kā arī nodrošina neticami vieglu un ērtu mobilo formu. Valkājamo ierīču un mūzikas entuziasti izbaudīs arī jaunās HUAWEI FreeBuds 5 austiņas, īpašu uzmanību pievēršot nevainojamam dizainam un skaņas kvalitātei.

Izbaudiet aizraujošo pieredzi

Nostiprinot Huawei portfeli un attīstot visas kategorijas, uzņēmums turpina centrēties uz patērētāju pieredzi. Gaidāmajā Eiropas atklāšanas pasākumā, apvienojot tehnoloģijas un mākslu, Huawei ne tikai oficiāli laidīs klajā virkni jaunu modernu ierīču, bet arī prezentēs galvenās uzņēmuma vīzijas un stratēģijas.

Visi gaidāmie Huawei jaunie vadošie produkti būs pieejami visos Eiropas tirgos, un patērētāji būs pārsteigti par jaunajiem risinājumiem, kas var padarīt viņu ikdienu ērtāku un darbu daudz produktīvāku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top