Visas ziņas

Huawei informē par pirmā ceturkšņa biznesa rezultātiem

Huawei informē par pirmā ceturkšņa biznesa rezultātiem

Uzņēmums Huawei izziņojis jaunākos biznesa rezultātus par 2021. gada pirmo ceturksni. Uzņēmuma ieņēmumi bija 23,46 miljardi ASV dolāru (152,2 miljardi juaņu) kas bija par 16,5% mazāk kā pērnā gada pirmajā ceturksnī. Tīkla aprīkojuma biznesa grupā saglabājās stabila izaugsme, bet ieņēmumi Patērētāju biznesa grupā samazinājušies – daļēji tas noticis, jo 2020. gada novembrī Huawei pārdeva viedierīču zīmolu Honor. Huawei peļņas robeža pirmajos trīs mēnešos pieauga par 3,8%, salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieaugums bijis 11,1%. To nodrošinājuši uzņēmuma centieni uzlabot darba kvalitāti un pārvaldības efektivitāti, kā arī 600 miljonu ASV dolāru ieņēmumi no patentiem.

“2021. gads būs kārtējais izaicinājumu pilnais gads, taču vienlaikus šis būs gads, kad skaidri iezīmēsies mūsu nākotnes attīstības stratēģija,” norādījis Ēriks Sjū, Huawei rotējošais priekšsēdētājs. “Mēs pateicamies klientiem un partneriem par nemainīgi izrādīto uzticību. Lai kādi izaicinājumi stātos mūsu ceļā, mēs turpināsim nodrošināt sava uzņēmuma elastību jebkādos apstākļos. Tas ir nozīmīgi ne tikai, lai izdzīvotu, bet arī tādēļ, lai spētu darīt to ilgtspējīgi. Tāpat kā līdz šim, mūsu galvenais mērķis būs klientu vajadzību apmierināšana un praktisku vērtību nodrošināšana uzņēmumiem.”

Huawei turpina ieguldīt darbu, lai padarītu 5G sniegtās iespējas pieejamākas. Uzņēmums palīdz operatoriem visā pasaulē attīstīt 5G tīklus, lai apmierinātu patērētāju un nozaru augošās prasības, vienlaikus uzlabojot operatoru darbības efektivitāti. Huawei turpina uzlabot programmatūras inženierijas iespējas un palielina investīcijas šajā jomā, lai pakāpeniski palielinātu programmatūras un pakalpojumu daļu uzņēmuma kopējā ieņēmumu plūsmā.

“Mēs aizvien esam apņēmības pilni veicināt tehnoloģiskas inovācijas, ieguldot apjomīgus līdzekļus izpētē un attīstībā. Tas mums palīdz risināt izaicinājumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbības nepārtrauktību, ko rada tirgū pastāvošie ierobežojumi,” uzsver Ē. Sjū. “Mēs turpināsim tiekties uz sasniegumiem fundamentālajos zinātnes līmeņos, vienlaikus paplašinot tehnoloģiju iespēju robežas.”

Tekstā minētie finanšu dati ir neauditēta informācija, kas sagatavota saskaņā ar Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem (International Financial Reporting Standards).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top