Tehnoloģijas

Neskatoties uz licences derīguma termiņa beigšanos – Huawei turpinās izlaist Android drošības atjauninājumus

Kompānija Huawei uzreiz vairākos avotos apstiprinājusi, ka Android drošības atjauninājumi kompānijas ierīcēm joprojām iznāks, neskatoties uz licences derīguma termiņa beigšanos.

Sociālajā tīklā Twitter kompānija paziņojusi:

            “Tas neietekmē esošās ierīces. Mēs turpināsim izlaist programmatūras atjauninājumus un drošības atjauninājumus mūsu ierīcēm tāpat, kā to vienmēr esam darījuši”.

Huawei arī apstiprinājusi, ka viedtālruņi ar instalētu lietotņu tiešsaistes veikalu Google Play turpinās darboties korekti, lietotāji varēs lejupielādēt un atjaunināt lietotnes. Huawei ierīces bez instalēta Google Play arī joprojām saņems drošības atjauninājumus, bet lietotnes – tāpat kā iepriekš – varēs saņemt no kompānijas veikala AppGallery.

Atgādinām, ka 2020. gada 13. augustā beidzās pagaidu licences termiņš, kas nodrošināja iespēju saņemt Android drošības atjauninājumus Huawei viedtālruņos. Galvenā problēma, ar kuru varētu saskarties lietotāji, – bez drošības atjauninājumiem viedtālruņi un planšetdatori nevarēs veikt SafetyNet atestāciju, kas var izraisīt banku un maksājumu lietotņu, un arī  dažu spēļu darbības slēgšanu.

 

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top