Tehnoloģijas

Honor un Huawei pāriet uz MediaTek procesoriem

Huawei un MediaTek 2020

Mūsu pieņēmumi par to, ka Huawei viedtālruņos var parādīties MediaTek SoC, ir pilnībā apstiprinājušies. Par to apstiprinajis zīmola Honor vadītājs un Huawei struktūrā nepavisam ne pēdējais cilvēks – Zhao Ming.

Pēc Honor X10 prezentācijas notikušajā preses konferencē ar zīmola vadītāju Zhao Ming, žurnālisti nevarēja ignorēt pēdējā laika baumas par to vai Huawei viedtālruņos Kirin SoC, ar kuru ražošanu bija paredzamas lielas grūtības ASV sankciju dēļ, vietā tiks izmantots MediaTek SoC. Zhao Ming uz šo jautājumu atbildēja apstiprinoši.

Saskaņā ar top menedžera teikto – MediaTek ir sens Honor partneris, tās platformas ir izmantotas daudzos Ķīnas kompānijas produktos: “Mūsu stratēģija vienmēr tāda bijusi. Nākotnē mēs izmantosim arī SoC MediaTek 5G, un MediaTek vienmēr ir bijis lielisks partneris”.

ASV sankcijas, kas padarīja par nelikumīgu procesoru ražošanu jebkurai Honor iekārtai, kuros tiek izmantotas amerikāņu tehnoloģijas, ir veicinajušas Honor un MediaTek sadarbību jaunā līmenī.  Tā kā daudzi Honor zīmola viedtālruņi ir Huawei modeļu kloni – tad Huawei viedtālruņos arī tiks izmantotas MediaTek SoC.

MediaTek platformas jau tiek izmantotas vairākos lētākajos Honor modeļos – tādos kā Play 9A, bet tagad runa ir arī par vidējā segmenta pārcelšanu uz MediaTek SoC, jo 5G pagaidām atbalsta tikai ražotāja populārākās SoC – Dimensity 1000L, 1000, 1000 Plus и Dimensity 820. Un tas jau ir pavisam cits sadarbības un piegādes apjomu līmenis. Pēc provizoriskām aplēsēm – ražošanā uzsākto un apmaksāto Kirin SoC pasūtījumu Huawei un Honor pietiks līdz gada beigām, tāpēc ir loģiski rudenī gaidīt pirmos Honor un Huawei vidējā līmeņa (vai pat nedaudz augstāka) viedtālruņus ar MediaTek SoC.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top