Tehnoloģijas

Ar kadām problēmām nāksies saskarties Huawei vai Honor viedpulksteņu lietotājiem

Huawei Mobile Services AppGallery

Gandrīz visas Huawei jaunās ierīces jau kādu laiku nāk klajā bez Google servisiem. Google Play veikala vietā lietotnes ir jālejupielādē no oficiālā Huawei veikala AppGallery.

Taču tagad – spriežot pēc internetā parādījušās informācijas, lejupielādēt AppGallery nāksies ne tikai jauno Huawei viedtālruņu īpašniekiem. Daudzi Huawei un Honor viedpulkskteņu lietotāji, kas izmanto citu zīmolu viedtālruņus, ir saskārušies ar to, ka lietotne Huawei Health nedarbojas, parādot paziņojumu par nepieciešamību lejupielādēt jaunāko Huawei Mobile Services versiju no AppGallery veikala.

Kāds no lietotājiem ir uzrakstījis savu stāstu Huawei oficiālajā forumā, informējot, ka viņš ir veicis nepieciešamās manipulācijas – taču nekas nav sācis darboties.

Huawei tehniskā atbalsta dienests atbildēja, ka ir informēti par problēmu un tā ir atrisināta – ir tikai jālejupielādē jaunākā Huawei Mobile Services versija no AppGallery. Tiesa, šai pašā foruma sadaļā daži no lietotājiem sūdzas, ka tas tomēr viesiem nepalīdz.

Lai izmantotu Huawei vai Huawei Honor nēsājamās ierīces – un šādu tirgū ir diezgan daudz – vispirms savā viedtālrunī jāuzstāda jaunais lietotņu veikals Huawei AppGallery, bet pēc tam jau tajā jāatrod un jālejupielādē vajadzīgā programmatūra. Kopumā ņemot tas neprasa daudz pūļu, taču dažus lietotājus šādas papildu grūtības var aizbaidīt.

Runājot par ierīcēm – starp minētajiem viedtālruņu lietotājiem ir Samsung Galaxy Note 10+, Galaxy M20, Galaxy A40, Galaxy Z Flip, OnePlus 6t un Google Pixel 2. Starp minētajiem viedpulksteņiem – Huawei Band 3, Band 3 Pro, Huawei Watch GT/GT2 un Honor Band 5.

Avots: Huawei

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top