Tehnoloģijas

Huawei zaļā 5G stratēģija ir izstrādāta, lai palīdzētu operatoriem ietaupīt enerģijas izmaksas

Huawei zaļā 5G stratēģija ir izstrādāta, lai palīdzētu operatoriem ietaupīt enerģijas izmaksas

“Ķīnas telekomunikāciju uzņēmuma Huawei zaļās 5G sakaru stratēģijas mērķis ir palīdzēt operatoriem veidot ļoti efektīvus un energoefektīvus tīklus,” sacīja uzņēmuma bezvadu sakaru mārketinga viceprezidente Deizija Džu (Daisy Zhu).

“Zaļā domāšana ir jauna globāla tendence, kas tiek ieviesta arī tīkla operatoru sektorā. IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) nozarē ir nepieciešamas ne tikai augsti attīstītas tehnoloģijas, bet arī videi draudzīgi risinājumi. Tomēr sektors saskaras arī ar pieaugošu patērētāju un nozares pieprasījumu. Mūsu 5G zaļās stratēģijas mērķis ir palīdzēt operatoriem būvēt gan ļoti efektīvus, gan energoefektīvus tīklus. Tas nozīmē, ka lietotājiem tiek piedāvātas labākas lietošanas iespējas. Turklāt 5G kā digitāla infrastruktūra palīdz taupīt enerģiju un samazināt emisijas nozarēs, kas to lieto,” sacīja Džu.

“Mums būtu jāizvērtē IKT un īpaši 5G ietekme uz oglekļa emisijām. GSMA apstiprināja, ka IKT sniegs milzīgu pozitīvu ietekmi, desmit reizes samazinot sabiedrības elektrības patēriņu. Mobilās tehnoloģijas, īpaši 5G, palīdz samazināt emisijas, palielinot savienojamību, efektivitāti un mainot paradumus,” viņa teica.

Turklāt viņa piebilda, ka 5G komunikācijas tīklos izmantotais lietu internets un mākslīgais intelekts veicinās arī siltumnīcefektu izraisošo gāzu daudzuma samazināšanu vidē.

“Mūsu kā ražotāja apņemšanās nemainās — mēs turpināsim ieviest jauninājumus, sniedzot videi draudzīgākus un modernākus risinājumus operatoriem, lai attīstītu videi draudzīgus 5G tīklus,” sacīja Džu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top