Biržas

Biržas Huobi un OKEx arī atbalsta gaidāmo Ethereum hardfork Constantinople

Birzas atbalsta Ethereum hardfork Constantinople

Vadošās kriptovalūtu biržas OKEx un Huobi Global paziņojušas, ka atbalstīs Ethereum tīkla atjauninājumu Constantinople, kas ieplānots starp 14. un 18. janvāri. Atgādinām – Constantinople ir hardfork, kas kardināli mainīs Ethereum blokķedi, pateicoties sinhronai nodu atjaunināšanai visā sistēmā. Tas ietver arī atsevišķus priekšlikumus Ethereum EIP uzlabošanā. Tie ļaus mīkstināt pāreju no PoW uz energoefektīvāku konsensa Proof-of-stake (PoS) algoritmu.
Tiek ziņots, ka OKEx veiks visu lietotāju kontu snapshot blokā 7,080,000 – tieši tajā jau decembra sākumā Ethereum kodola izstrādātāji nolēma palaist hardfork. Birža aicina treiderus iekļaut savus ETH koinus biržas bilancē, jo tā pati sagatavos visu hardfork nepieciešamo.
Arī birža Huobi iesaka klientiem iekļaut savus ETH kontā Huobi Global, kas ļaus vienkāršāk risināt visus ar hardfork saistītos tehniskos momentus. Singapūras birža arī sagaida hardfork blokā ar numuru 7,080,000.
Ethereum Foundation mērķis – sekot Vitaļika Buterina vīzijai un pāriet no PoW uz protokolu PoS, kam vajadzētu palīdzēt atrisināt problēmas ar maininga enerģijas patēriņu un blockchain mērogojamību.
Pēc hardfork Ethereum blockchain būs kardināli pārbūvēts. Vismaz tiks novērsta atgriezeniskā savietojamība – tādēļ visām nodes būs jāatjauninās sinhroni.
Iepriekš atbalstu arī Binance paziņoja par Ethereum tīkla atjauninājumu atbalstu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top