Tehnoloģijas

HyperX QuadCast S mikrofons

HyperX QuadCast S mikrofons ar USB

Pērnā gada martā Kingston HyperX spēļu struktūrvienība prezentēja mikrofonu QuadCast, tagad – jauna versija, HyperX QuadCast S.

Mikrofons paredzēts tiešraidēm, pasniedzējiem, studentiem un citiem mājās strādājošiem speciālistiem. Tā galvenā odziņa – RGB apgaismojuma gaismas efekti (16 777 216 krāsu un toņu), kas iestatāmi, izmantojot programmatūru HyperX NGENUITY.

QuadCast S aprīkots arī ar četrām pārslēdzamām vērsuma diagrammām – stereo, visvirzienu, kardioīdo un divvirzienu. Tās ļauj optimizēt skaņas ierakstu straumējot vai strādājot mājas apstākļos. Komplektā ietilpst pop filtrs svešu skaņu slāpēšanai un statīvs ar amortizatoru, kas slāpē vibrācijas. Turklāt mikrofons ir aprīkots ar sensorisku skaņas izslēgšanu ar statusa gaismas diožu indikatoru, regulatoru ātrai līmeņa pieskaņošanai un 3,5 mm austiņu izeju.

QuadCast S ir saderīgs ar čata lietojumprogrammām, vairākām platformām un ir sertificēts Discord un TeamSpeak. Komplektā iekļautais universālais pārejas savienojums ir piemērots gan 3/8 collu, gan arī 5/8 collu vītnei un sader ar vairumu statīvu un pantogrāfu. Mikrofons ir paredzēts kvalitatīvas skaņas pārraidīšanai uz datoru, PS vai Mac.

USB mikrofona HyperX QuadCast S  cena – 159,99 $ tiešsaistes veikalā HyperX.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top