Tehnoloģijas

Meksikas miljardieris iesaka iegādāties bitkoinus un aizmirst par to pārdošanu

Rikardo Salinas Pliego aicināja uzkrāt pirmo kriptovalūtu, kamēr tās vērtība ir zema.

Meksikāņu miljardieris Rikardo Salinas Pliego (Forbes lēš, ka viņa bagātība ir 13,2 miljardi ASV dolāru) ieteica saviem Twitter sekotājiem pirkt bitkoinus, kamēr to vērtība ir samazinājusies un uzkrāt kriptovalūtu. Pliego arī ieteica uz laiku aizmirst par bitkoinu pārdošanu. Pēc miljardiera domām, tie, kas uzklausīs viņa ieteikumus, viņam vēlāk pateiks paldies.

“Turpiniet pirkt bitkoinus, kamēr to cena ir zema, vienkārši uzkrājiet tos un aizmirstiet par to pārdošanu,” paskaidroja Pliego.

24. februārī bitkoina kurss pirmo reizi kopš mēneša sākuma nokritās līdz 34 tūkstošiem ASV dolāru. Janvārī aktīva vērtība pirmo reizi kopš 2021. gada jūlija samazinājās līdz 32 tūkstošiem ASV dolāru. Pagājušā gada novembrī bitkoina vērtība sasniedza visu laiku augstāko līmeni virs 69 000 ASV dolāriem. Kopš tā laika bitkoina vērtība ir samazinājusies par 45%.

2021. gada beigās Pliego ieteica saviem Twitter sekotājiem iegādāties bitkoinus un pakāpeniski atteikties no skaidras naudas. Pēc miljardiera teiktā, šobrīd centrālās bankas drukā naudu “kā nekad agrāk”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top