Bez tēmas

Ukrainas Digitālās transformācijas ministrija nosauc iemeslu Bittrex aiziešanai no valsts

Birža Bittrex spiesta pārtraukt Ukrainas rezidentu apkalpošanu dēļ problēmām ar Krimas lietotāju identificēšanu. To prasa regulu specifika ASV un Lihtenšteinā – paziņoja Ukrainas Digitālās transformācijas ministrijas pārstāvji.

Tirdzniecības platformas pārstāvji uzsvēra, ka vēlētos strādāt Ukrainā. Resors jau solījis apspriest problēmu ar regulatoriem un izstrādāt “tehnisko risinājumu Krimas rezidentu identifikācijai”.

Pēc Digitālās transformācijas ministrijas pārstāvju sacītā – ja pašreiz izveidojusies situācija netiks atrisināta, tad nākotnē Ukrainai tas draud ar citu biržu aiziešanu.

11. septembrī Bittrex paziņoja par aiziešanu no Ukrainas un vairākām citām valstīm, starp kurām ir Baltkrievija, Burundi, Mali, Mjanma, Nikaragva un Panama. Birža vēlāk paskaidroja, ka problēma slēpjas minēto jurisdikciju normatīvi tiesiskajā bāzē.

Biržas Kuna dibinātājs Mihails Čobanjans Bittrex aiziešanu skaidroja ar nelabvēlīgu politisko situāciju – tostarp militāriem un etniskiem konfliktiem, kā arī ārkārtējo nabadzību šajā valstīs.

Bittrex klientus uzreiz nolēma pārtvert Currency.com – piedāvājot 50 $ ikvienam treiderim, kura konts ir slēgts.

Kriptobirzas ukraina

Foto: Valik Chernetskyi/ Unsplash.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top