Visas ziņas

Ienternetā ir pieejama Satoši Nakamoto atslēga

Kompānijas LedgerX izstrādātājs Braiens Bišops, kurš specializējies kriptovalūtu derivatīvos, publicējis Satoši Nakamoto privāto atslēgu bitkoina tīklā.

Šo “atklājumu” viņš veicis savā Twitter, piebilstot, ka “tas būs interesants šovs”.

Pirmoreiz ziņojumu sistēma bitkoina tīklā parādījās ar atjauninājumu 0.3.10. Tās mērķis bija paziņot lietotājiem par uzbrukumiem un ievainojamību. 2016. gadā ar atjauninājumu 0.13.10 tā tika noņemta.

Pirms Bišops bija publicējis privāto atslēgu, visi domāja, ka tā bija tikai trīs cilvēkiem: pašam bitkoina radītājam Satoši Nakamoto, bijušajam  Bitcoin Core izstrādātājam Gevinam Andersenam un foruma bitcointalk.org administratoram Theymos. Tomēr klīda baumas, ka atslēga zināma arī virknei svešu personu. Taču tagad, kad Bišops to ir izlicis atklātai piekļuvei, atslēgas īpašnieki nevarēs to izmantot, lai uzdotu sevi par Nakamoto.

Atgādināsim, ka šī mēneša sākumā kriptovalūtu portāls Zy Crypto veica izmeklēšanu, lai noskaidrotu noslēpumainā bitkona izveidotāja Satoši Nakamoto personību. Saskaņā ar tās rezultātiem pirmās kriptovalūtas izveidotājs nav neviens cits, kā  Bitcoin Cash izstrādātājs Gevins Andersens.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top