Visas ziņas

Wizz Air aicina pasažierus ierasties lidostā vismaz divas stundas pirms izlidošanas

Wizz Air aicina pasažierus ierasties lidostā vismaz divas stundas pirms izlidošanas

Lidsabiedrība Wizz Air mudina pasažierus reģistrēties lidostā vismaz divas stundas pirms izlidošanas un apmeklēt reģistrēšanās leti, pat ja viņi jau ir reģistrējušies tiešsaistē. Starptautisko ceļojumu kārtība ir kļuvusi stingrāka, tāpēc pasažieriem ir laikus jāierodas lidostā, lai lidsabiedrības apkalpošanas uz zemes partneris var ātri pārbaudīt visus nepieciešamos ceļošanas dokumentus un sertifikātus, ko pieprasa galamērķa valsts, un apstiprināt pasažiera iekāpšanas karti.

Pēc ierašanās lidostā pasažieriem ir jāiet tieši pie Wizz Air reģistrēšanās letes, kur lidsabiedrības apkalpošanas uz zemes personāls pārbaudīs, vai pasažierim ir vajadzīgie sertifikāts(-i), atļauja(-as) un negatīvi Covid-19 testa rezultāti, kā arī attiecīgā tiešsaistes reģistrācijas veidlapa, ko pieprasa galamērķa valsts. Ja dokumenti būs derīgi, Wizz Air izsniegs jaunu iekāpšanas karti, ar kuru pasažieris drīkstēs iekāpt lidmašīnā. Ja pasažieris nevarēs uzrādīt visus vajadzīgos dokumentus, lidsabiedrība būs spiesta atteikt pārvadāšanu, jo pasažieri var neielaist uzņemošajā valstī. Par šīs kārtības neievērošanu gan pasažierim, gan lidsabiedrībai tiek piemēroti lieli sodi.

Tā kā iebraukšanas prasības valstīs atšķiras, ar uzlaboto ceļojumu plānošanas karti Wizz Air ir kā nekad iepriekš atvieglojusi pasažieriem iepazīšanos ar ceļošanas noteikumiem, kas attiecas uz galamērķa valsti. Karte ar krāsainiem apzīmējumiem, kas tagad ir pieejama lietošanai mobilajās ierīcēs, tiek automātiski atjaunināta katru dienu un ietver katras valsts testēšanas, karantīnas un testēšanas sertifikāta prasību kontrolsarakstu. Tāpat Wizz Air iesaka pasažieriem ielūkoties galamērķa valsts oficiālajā valdības vietnē, lai atrastu papildinformāciju, uzzinātu, kādas imunizācijas kartes tiek pieņemtas, un pārliecinātos par visām piemērojamajām ceļošanas prasībām.

Pasažieri ar mierīgu sirdi šajā laikā var turpināt iegādāties aviobiļetes vietnē wizzair.com un lidsabiedrības mobilajā lietotnē, jo lidsabiedrības ceļojuma apdrošināšanas komplekts ietver Covid-19 segumu* un WIZZ Flex. Izmantojot WIZZ Flex, pasažieri par brīvu var atcelt lidojumu līdz trim stundām pirms izlidošanas un nekavējoties saņemt 100% biļetes cenas atmaksu savā kontā lidsabiedrības platformā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top