Mainings

Ievērojami palielinās interese par Litecoin mainingu

Litecoin mainings

Pēdējo 30 dienu laikā audzis ar Litecoin mainingu saistīto jaudu apjoms un arī komisijas maksas summa.

Saskaņā ar Litecoin (LTC) ekosistēmas datiem – šīs kriptovalūtas hashrate ir palielinājies, sasniedzot 580 Th/s, kā arī palielinājusies transakciju komisijas maksu kopējā summa. Jūnija beigās LTC  hashrate bija tikai 355,37 Th/s līmenī.

Rentabilitātes ziņā LTC mainings atrodas zaļajā zonā, un pašreiz – saskaņā ar CryptoCompare datiem – ar LTC cenu 58,13 dolāri nodrošina vidējo peļņu 29,16 dolāru apmērā mēnesī. Bitkoinu ieguves sarežģītības rādītājs šīs nedēļas sākumā sasniedza jaunu vēsturisko maksimumu, nonākot līdz gandrīz 18 miljonu hash (17,99) vērtībai.

Šāda dinamika tiek atzīmēta, ņemot vērā, ka pēdējā mēneša laikā vērojama transakciju aktivitātes samazināšanās LTC blokķēdē. Turklāt sociālajos medijos Litecoin pagājušajā nedēļā apsprieda par 64,3% mazāk nekā novembra sākumā, tieši tāpat par 56,7% samazinājās arī sociālo mediju lietotāju reakcija uz postiem par LTS (like un reposti). Turklāt ilgākā laika periodā vērojamas intereses par kriptovalūtu fluktuācijas, proti – nevarētu teikt, ka runa ir par nemitīgi sarūkošu interesi par to.

Interesanti, ka uz šī fona Litecoin kapitalizācijai ir tendence pieaugt, bet LTC daļa kriptovalūtu tirgū ir sasniegusi altkoiniem ievērojamus 0,47%. Kriptovalūtas absolūtais maksimums (410,26 dolāri) tika fiksēts pērnā gada 10. maijā. Salīdzinot ar to – LTC cena ir samazinājusies par 85,8%.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top