Pasākumi

IFA 2020 būs viens no pirmajiem nozīmīgākajiem nozares pasākumiem kopš pandēmijas sākuma, kurā varēs piedalīties klātienē

IFA 2020 būs viens no pirmajiem nozīmīgākajiem nozares pasākumiem kopš pandēmijas sākuma, kurā varēs piedalīties klātienē

Izstāde IFA 2020 norisināsies Berlīnē no 3. līdz 5. septembrim

Aprīļa ziņas, ka viena no lielākajām elektronikas preču un sadzīves tehnikas izstādēm Eiropā IFA (Internationale Funkausstellung), iespējams, būs atcelta pirmo reizi kopš Otrā pasaules kara, izrādījās priekšlaicīgas. Kā ziņo pasākuma organizatori, izstāde šogad tomēr notiks ar dalībnieku klātbūtni. Šis būs viens  no pirmajiem nozīmīgākajiem nozares pasākumiem kopš pandēmijas sākuma. Aprīlī organizatori gan nerunāja par pasākuma atcelšanu, bet gan par jauna formāta izvēli, kura detaļas viņi solīja laika gaitā publicēt.

Tātad, izstāde notiks. Tomēr tajā varēs piedalīties tikai biznesa pārstāvji. Plaša sabiedrības izstāžu un ekspozīciju apmeklēšana netiks nodrošināta. Pasākums, kas ir paredzēts no 3. līdz 5. septembrim, sastāvēs no četrām atsevišķām daļām. Katru dienu atsevišķās pasākuma daļas varēs apmeklēt ne vairāk kā 1000 cilvēku. Tajā pašā laikā organizatori sola atbilstību “visaugstākajiem higiēnas standartiem”.

Tomēr ceļošanas ierobežojumi un saprotamas potenciālo apmeklētāju bailes no COVID-19, liek domāt, ka izstādi apmeklēs ievērojami mazāk cilvēku nekā iepriekšējos gados. Tajā pašā laikā ikvienam, kurš interesējas par izstādi, būs arī iespēja tiešsaistē iepazīties ar tās materiāliem.

Avots: Ifa

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top