Visas ziņas

Igaunijas bijušais premjerministrs kļuvis par blockchain jaunuzņēmuma konsultantu

Taavi Rijvas, kurš vadīja Igaunijas valdību no 2014. līdz 2016. gadam, bet tagad ir parlamenta deputāts, kļuvis par kriptovalūtu jaunuzņēmuma Lympo kuratoru padomes priekšsēdētāju. Saskaņā ar preses relīzi – izmantojot firmas tokenu LYM, kompānija iecerējusi motivēt cilvēkus vadīt aktīvu dzīvesveidu.

Rijvas šo informāciju apstiprināja Twitter, uzrakstot, ka viņu ir iedvesmojusi iespēja “palīdzēt vienam no daudzsološākajiem Baltijas jaunuzņēmumiem izaugt un īstenot savu misiju”.

Lympo apkopo datus par savu lietotāju veselību un fizisko stāvokli un piešķir tokenus tiem, kas izpildījuši konkrētus uzdevumus. White paper teikts, ka šos uzdevumus var paziņot un pat sponsorēt kompānijas, kuras strādā ar Lympo.

Apmaiņā partneri var saņemt daļu datu, kas savākti no dalībniekiem, lai gan white paper uzsver, ka lietotāji joprojām ir savas informācijas īpašnieki, bet atsevišķas kolektīvās lietošanas formas tiks ierobežotas saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Augustā kompānijas vadītāja Ada Jonuse pastāstīja, ka sākotnēji tokens LYM balstīts uz Ethereum protokolu, bet jaunuzņēmums plāno pārcelt ekosistēmu uz citu blockchain – visticamāk, uz NEO.

Taavi Rijvas piedalīsies arī, kā lektors grandiozajā kruīzā Blockchain Cruise Europe notiks 7.-11. septembrī

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top