Visas ziņas

Igaunijas uzņēmumi un TIME tokeni

Igaunijas uzņēmumi izmantos uz Ethereum blokķēdes bāzes balstītu TIME tokenu

Igaunijas parlamenta deputāts un Centrālās partijas ģenerālsekretārs Mihails Korbs bija organizējis tikšanos ar Austrālijas ChronoBank projekta īpašnieku Sergeju Sergienko, Starptautiskās organizācijas G-Global Business Portal vadītāju Denisu Tsiro un Eirāzijas Ekonomiskas Zinātnieku kluba priekšsēdētāju Hanonu Barabaneri.

Sanāksmē tika parakstīts sadarbības līgums starp G-Global Business Portal un ChronoBank. Puses vienojās par kopīgu pasākumu izstrādi cilvēkresursu pārvaldībā  Igaunijas tautsaimniecības nozaru digitalizācijas laikā.

Konsultāciju tirgus G-Global Business Portal ir palīglīdzeklis Igaunijas uzņēmumu digitalizācijai. Digitalizācija nozīmē ekonomikas pāreju uz jaunu formātu, izmantojot kriptovalūtu.

ChronoBank ir gatava piedāvāt alternatīvu risinājumu tradicionālajām finanšu sistēmām; jaunās paaudzes valūtu, izmantojot jaunāko blokķēžu tehnoloģiju.

TIME tokeni ir saistīti ar vidējo darba stundu samaksu, ir noturīgi pret inflāciju un tiem ir nulles volatilitāte. Tagad ir iespējams tokenizēt darbu; reālās ekonomikas vislabāk pārdoto resursu. Blokķēdes tehnoloģija ir atslēga uz jaunu iespēju atklāšanu nodarbinātības sektorā.

TIME tokenu izmantošana  uzņēmumos nodrošinās darbinieku uzticamu produktivitātes novērtēšanu darba laikā. ChronoBank sistēma var noteikt darbinieka reālo darba efektivitāti un informēt darba devēju par tā lietderību.

Denis Tsiro, G-Global Business Portal platformas vadītājs, integrēs ChronoBank sistēmu konsultāciju tirgū.

Sanāksmē piedalījās TokenEst valdes loceklis Boriss Berkovs, kurš izteica vēlēšanos piedalīties reālās ekonomikas sektora uzņēmumu tokenizācijā un piedāvāja savu platformu ICO izvietošanai Igaunijā.

Pēc G-Global Business Portal ieviešanas Igaunijā, tas tiks pielāgots arī citās valstīs.

G-Global Business Portal ir vienojies par konsultāciju tirgus attīstīšanu Kazahstānā.

Viss paliek pa vecam, Igaunija joprojām ir lielu soli priekšā Lavijai, šoreiz tās ir ari nākotnes tehnoloģijas. Ja nu tomēr šis projekts netiks īstenot, kā iecerēts, vienalga tas ir pozitīvs rādītājs tam, kā citām valstīm ir jāiet laikam līdzi un nebaidīties uzņemties iniciatīvu tik augstā līmenī.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top