Visas ziņas

Ilgi gaidītā relīze Bitcoin Core 0.17.0: kas jauns?

Bitcoin Core version 0.17.0 released

Bitcoin Core izstrādātāji prezentējuši svarīgu paša populārākā bitkoina klienta atjauninājumu.

Bitcoin Core 135 dalībnieku lielā komanda Vladimira van der Laana vadībā septiņus mēnešus gatavoja jauno klienta versiju. Procesā tika apstrādāti vairāk nekā 700 lietotāju pieprasījumi par izmaiņām makā. Bitcoin Core svaigā versija sola vairākas jaunas opcijas, uzlabotu produktivitāti un kļūdu labošanu.

Bitcoin Core 0.17.0 piedāvā piekļuvi funkcijai “blockchain samazināšana” (tā svars jau pārsniedz 180 Gb) caur grafisko interfeisu, kas jaunajiem lietotājiem vienkāršo mezglu aktivizēšanu.

Soft Bitcoin Core 0.17.0 realizē Marka Erhardta no kompānijas BitGo algoritmu, kas ļauj iepriekš aprēķināt komisijas maksu par transakcijas fragmentiem un maksājuma kopsummu.

Šajā programmatūras versijā lietotāji varēs izveidot jaunus makus ar kriptovalūtām dažādām vajadzībām, izmantojot grafisko interfeisu. Scantxoutset un UTXO analīzes funkcijas ļaus pārbaudīt līdzekļu pieejamību. Izstrādātāji pievienojuši arī iespēju izveidot makus “tikai pārlūkošanai”, kas ļauj kontrolēt līdzekļus, izmantojot atslēgfrāzes. Tagad Bitcoin Core komandrinda vai pievienotās lietotnes ļaus izpildīt daļēji parakstītās bitkoinu transakcijas (PSBT) un bloķēt līdzekļus makos ar multiparakstu.

Atgādinām, ka nesen Bitcoin Core izstrādātāji izlaboja klientā seno ievainojamību CVE-2018-17144, kuru varēja izmantot monētu emisijas mākslīgai palielināšanai. To izmantojot, tika veikta 0,1 bitkoina divkārša norakstīšana testa tīklā, kā arī 235 milj. monētu emisija 15 000 $ apmērā blockchain Pigeoncoin.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top