Dogecoin

Īlons Masks aicinājis Dogecoin izveidotāju cīnīties ar Twitter krāpniecību

 

Kompāniju  SpaceX un Tesla Inc vadītājs Īlons Masks kriptovalūtas Dogecoin izveidotājam Džeksonam Palmeram piedāvājis izdomāt veidu cīņai ar kriptovalūtu krāpniecību Twitter.

Atbildot Džeksons Palmers norādījis, ka nosūtījis skriptu uz Maska privātajiem ziņojumiem.

“Mēs labi patērzējām par to, kā Džekam [Dorsi – Twitter izpilddirektors (CEO)] un Twitter komandai jāautomatizē process un jārisina problēma savā pusē”, – piebilda Palmers.

Atzīmēsim, ka Dogecoin bija viena no nedaudzām kriptovalūtām, kas nesenā tirgus krituma laikā parādīja pozitīvu dinamiku, kam pateicoties iekļuva CoinMarketCap Top 20.

Pēdējos piecos gados vērojams Venecuēlas iedzīvotāju intereses pieaugums par Dogecoin un Litecoin.

Iepriekš ar kripto krāpniecības problēmu Twitter saskārās Litecoin izveidotājs Čarlijs Lī, Ethereum dibinātājs Vitaļiks Buterins, Telegram izpilddirektors (CEO) Pavels Durovs, ShapeShift dibinātājs Eriks Vorhes un pat pāvests Francisks.

Septembra sākumā Twitter vadītājs Džeks Dorsi paziņoja, ka viņa kompānija pēta blockchain tehnoloģiju pielietošanas iespējas cīņai ar krāpniekiem.

Atgādinām – kāds krāpnieks, izmantojot anonimitātes nosacījumus, paziņojis, ka Twitter krāpniecība ar Ethereum izdalīšanu ienes 100 tūkstošus $ dienā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top