Tehnoloģijas

Īlons Masks kopā ar krievu grupu Zemļane” nodzied “Trava u doma” (Video)

Deepfake tehnoloģija turpina mūs iepriecināt ar kārtējiem amizantajiem videoklipiem. Un jaunais video ir aktuālāks kā nekad agrāk, jo tas ir par Īlonu Masku (Elon Musk) un “Zemļa v illuminatore”

Klipa autors Kolpekzad, izmantojot mākslīgo intelektu, pārvērta padomju grupas “Zemļane” 1983. gada uzstāšanos Īlona Maska klipā. Masks tajā dzied dziesmu “Trava u doma” – Krievijas kosmonautikas oficiālo himnu.

Tiesa, video internetā parādījās pirms pāris nedēļām, bet tagad tas ir sācis saņemt tūkstošiem “Patīk” un skatījumu. Tagad tas droši vien ir aktuālāks nekā jebkad agrāk, jo tikai pirms pāris dienām Maska kompānija SpaceX nosūtīja misijas Demo-2 pilotējamo gaisa kuģi Crew Dragon ar astronautiem uz klāja uz Starptautisko kosmosa staciju (SKS).
Atgādinām – pagaidām šī ir vēsturē vienīgā cilvēku nogādāšanas Zemes orbītā misija, kas tiek veikta ar privātu kosmosa kuģī. Turklāt šis ir pirmais pilotētais lidojums orbītā no ASV deviņu gadu laikā, jo agrāk amerikāņiem astronautu nosūtīšanai nācās izmantot krievu “Sojuzus”.

Avots: Kolpekzad

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top