Tehnoloģijas

NENT grupa līdz 2024. gadam deviņās valstīs rādīs INDYCAR SERIES

NENT grupa līdz 2024. gadam deviņās valstīs rādīs INDYCAR SERIES

  • Straumēšanas platforma „Viaplay” līdz 2024. gadam rādīs visu INDYCAR SERIES sacensību, tostarp leģendāro Indianapolisas 500 jūdžu sacīkšu, tiešraides;
  • Markuss Ēriksons un Fēlikss Rozenkvists no Zviedrijas piedalīsies INDYCAR SERIES 2022. gada sezonā;
  • “NENT Group” motosporta sacensību demonstrēšanas tiesības ietver Formula 1, NASCAR, W Series un MotoGP.

Viens no visstraujāk augošajiem straumēšanas uzņēmumiem pasaulē “Nordic Entertainment Group” (“NENT Group”) līdz 2024. gadam ir pagarinājis tiesības rādīt autosporta sacensības NNT INDYCAR SERIES. “NENT Group” straumēšanas pakalpojums „Viaplay” Ziemeļamerikas galveno autosporta sacensību katras sacīkstes turpinās rādīt Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā un Islandē, kā arī pirmo reizi pievienos Latviju, Poliju, Igauniju un Lietuvu. Zviedru autosporta zvaigznes Markuss Ēriksons, kas pēc cīņas par 2021. gada čempiona titulu ir gatavs “pārslēgt” savu INDYCAR SERIES karjeru nākamajā ātrumā, un Fēlikss Rozenkvists jau apstiprināti starta vietās jaunajā sezonā, kas sāksies 2022. gada februārī.

2021. gada INDYCAR SERIES, kas svētdien noslēgsies ar Longbīčas Grand Prix izcīņu, bija Markusa Ēriksona („Chip Ganassi Racing”) izrāviena sezona — pirmo uzvaru sērijā viņš izcīnīja jūnijā Detroitā, kam sekoja triumfs Nešvilā augustā. Savukārt Fēlikss Rozenkvists („Arrow McLaren SP”) ir atgriezies sacensībās pēc dramatiskās avārijas sezonas vidū, un tagad viņa nolūks ir īstenot potenciālu, kas 2019. gadā izvirzīja par gada labāko debitantu un 2020. gadā ļāva pirmajam sasniegt rūtaino karogu Viskonsinas trasē „Road America”.

INDYCAR SERIES norisinās no februāra līdz septembrim, un tas ir vienreizīgs ielu, trašu sacīkšu apvienojums, kas ietver arī leģendārās Indianapolisas 500 jūdžu sacīkstes, kuras visā pasaulē ir atzītas par „lieliskāko izrādi autosportā”. 2022. gada sezona būs Amerikas oficiālo nesegto riteņu sacīkšu 111. gads. “NENT Group” INDYCAR SERIES atspoguļojums piedāvā pasaules līmeņa studijas programmēšanu un ekspertu komentārus vietējās valodās.

Marks Miless, “Penske Entertainment Corp” prezidents un izpilddirektors: “Markusa Ēriksona panākumi Detroitā, kam sekoja aizraujoša uzvara “Music City Grand Prix” atklāšanā, kļuva par diviem sensacionāliem 2021. gada pavērsieniem. Priecājamies, ka Markusa un Fēliksa Rozenkvists fani varēs sekot līdzi satraucošajiem brīžiem. ”

“Iespēja starptautiski sekot līdzi NTT INDYCAR SERIES ir nozīmīgāka nekā jebkad. Šosezon sacensībās uzvarējuši rekordisti no astoņām dažādām valstīm. Mēs ceram uz lielu “Viaplay” skatītāju interesi, demonstrējot mūsu sportistu panākumus turpmākajos gados. ”

Līdztekus INDYCAR SERIES “NENT Group” motosporta piedāvājumā ietilpst Formula 1, NASCAR, W Series, MotoGP, Nirburgringas 24 stundu sacensības, Ferrari Challenge, DTM, Formula 2, Porsche superkausa izcīņa un Formula Renault Eurocup.

Par “NENT Group”

Nordic Entertainment Group AB (publ.) (NENT Group) straumēšanas pakalpojums „Viaplay” ir pieejams visās ziemeļvalstīs, kā arī Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. 2021. gadā „Viaplay” sāks darbību ASV, 2022. gadā — Nīderlandē un līdz 2023. gada beigām ieies vēl citos tirgos. Mēs pārvaldām straumēšanas pakalpojumus, televīzijas kanālus, radiostacijas un ražošanas uzņēmumus, un mūsu nolūks ir stāstīt stāstus, saviļņot ļaudis un paplašināt apvāršņus. NENT grupa ar galveno biroju Stokholmā un starptautisku perspektīvu tiek kotēta fondu biržā „Nasdaq Stockholm” („NENT A” un „NENT B”).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top