Visas ziņas

Informācija par iPhone 13 un jauno iPhone SE

Jaunumi par iPhone 13

Foto ilustratīvs

Kompānija Apple vēl nav paspējusi prezentēt viedtālruņus iPhone 12, bet analītiķis Ross Jangs (Ross Young), atsaucoties uz Japānas investīciju kompānijas Mizuho Securities informāciju, pastāstījis pirmās detaļas par nākamajiem modeļiem – iPhone 13 un jauno trešās paaudzes iPhone SE.

iPhone 13

Pēc analītiķa informācijas – līnijā atkal būs četri modeļi, turklāt ar tādiem pašiem ekrāniem: 5,42, 6,06 un 6,67 collu. Visiem būs OLED paneļi, bet dažādu ražotāju. Turklāt iPhone 13 Pro beidzot būs 120 Hz atjaunināšanas frekvence.

Tiek ziņots, ka iPhone 13 un iPhone 13 mini būs tie paši kameras sensori, kādi ir iPhone 12 Pro Max, kamēr abu Pro modeļu sensora izmērs palielināsies. Tas nozīmē, ka visiem modeļiem būs ievērojami uzlabotas kameras. Diviem dārgakajiem modeļiem gaidāms arī LiDAR skeneris.

Visiem iPhone 13 var būt 5G pieslēgums ar frekvenci ne mazāk par 6 GHz, bet Pro modeļiem būs arī ātrāks 5G mmWave – papildus lēnākajam, taču izplatītākajam pieslēgumam.

iPhone SE

Ja var ticēt noplūdei, tad jauno iPhone SE nākamgad nav vērts gaidīt – to prezentēs tikai 2022. gadā. Tam piedēvē 6,06 collu LCD ekrānu un dubulto kameru. Proti – tas vairs nebūs tik kompakts, kā pašreizējais 4,7 collu iPhone SE. Saskaņā ar baumām – tas atspoguļos 2019. gada iPhone 11 dizainu – tieši tāpat, kā iepriekšējie iPhone SE modeļi atkārtoja vecākas ierīces dizainu ar atjauninātiem iekšējiem komponentiem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top