Visas ziņas

Institucionāļi neatteiksies no bitkoina

BTC un institucionāļi

Foto: Tobias Rehbein / Pixabay

Neraugoties uz 11. janvārī notikušo straujo bitkoina kursa pazemināšanos, institucionālie investori, pēc visa spriežot, negrasās atteikties no ieguldījumiem BTC.

SkyBridge Capital dibinātājs Entonijs Skaramuči sociālajā tīklā Twitter uzrakstīja, ka, gluži pretēji, “iegulda maksimāli”. Turklāt decembrī kļuva zināms, ka SkyBridge bitkoinā ieguldījusi 182 milj. $.

Castle Island Ventures dibinātājs un bitkoina entuziasts Nic Carter atzīmēja, ka pirmās kriptovalūtas kursa kritums viņu absolūti neiespaidoja:

“Neko nejutu, kad kurss sasniedza 40 000 $, un arī tagad neko nejūtu. Varbūt priecāšos, kad BTC maksās 100 000 $? Pēc tā, kā 2020. gadā “pieaugušais” kriptovalūtu tirgus sabruka par 50% diennaktī un BTC kurss sasniedza 3 000 $ – mani ir grūti iespaidot”.

Arcane Assets informāciju tehnoloģiju direktors Eric Wall pastāstīja, ka bija laimīgs, kad bitkoina kurss pārsniedza 30 000 $. Viņš uztrauktos, ja nokristos līdz 16 000 $:

“Ja tā padomā, tad šis “kritums” līdz 30 000 $ ir tikai vēl viens spēcīgs signāls, lai pirktu bitkoinu. Fundamentālie faktori liecina, ka bitkoins kļūst par reālu aktīvu, kas salīdzināms ar zeltu. Un šī tendence tikai attīstās”.

Avots:Decrypt

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top