Tehnoloģijas

Institucionālie investori kriptovalūtās ieguldījuši rekordlielu summu

Institucionāļu ieguldījumi kriptovalūtā

Klss/Yayimages

Šīs nedēļas sākumā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija pārsniedza 2,5 triljonus dolāru, atjaunojot tās vēsturisko maksimumu. CoinShares saskata kriptovalūtu tirgus pieauguma likumsakarību un specīgu institucionālo investoru investīciju kopējā lieluma pieaugumu digitālajos aktīvos. Saskaņā ar organizācijas analītiķu aplēsēm – līdz šīs nedēļas sākumam tādi investori digitālajos aktīvos bija ieguldījuši 72,3 miljardus dolāru, kas pats par sevi ir absolūts rekords tādiem pasaules finanšu tirgus dalībniekiem.

Salīdzinājumam – martā analogs rādītājs bija 57 miljardi dolāru, savukārt maijā sasniedza 71,6 miljardus dolāru. Pagājušās nedēļas laikā uz digitālajiem aktīviem orientētos finanšu produktos tika papildus ieguldīti 80 miljoni dolāru, no kuriem 70 miljonus dolāru veidoja bitkoni. Pozitīvs līdzekļu pieplūdums bitkoinos vērojams jau piekto nedēļu pēc kārtas.

Institucionālie investori tostarp ieguldījuši arī digitālajos aktīvos Polkadot un Cardano, uz tiem novirzot attiecīgi 3,6 miljonus un 2,7 miljonus dolāru. Taču saistībā ar Ethereum vērojama negatīva neto aizplūde – mīnus 1 miljons dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top