EOS

Instrukcija: Kā nopirkt tokenus EOS

Analītiķi EOS dēvē par potenciālo Ethereum konkurentu. Divus ar pusi mēnešu laikā tas pieaudzis vairāk kā par 300% (bet Ethereum par 60%). Pastāstīsim, kā šo altkoinu iegūt.

Kas ir EOS

EOS — daudzfunkcionāla platforma, kuru daudzi analītiķi uzskata par potenciālu Ethereum konkurentu. Tāpat kā Ethereum, EOS atbalstīs decentralizētās lietojumprogrammas (Dapps). Atšķirībā no tradicionālajām datorprogrammām Dapps strādā nevis uz kāda konkrēta servera, bet pastāv decentralizētā tīklā. Tā var tieši savienot lietotājus ar pakalpojumu piegādātājiem, neiesaistot starpniekus.

EOS dibinātājs Dens Larimers, kurš zināms arī kā BitShares un Steemit līdzdibinātājs, cer, ka viņa platforma būs elastīgāka par Ethereum, kas vienkāršos decentralizētu lietojumprogrammu izveidi. Izstrādātāji apgalvo, ka EOS tīklā nebūs maksa par transakcijām, bet transakciju apjoms var sasniegt vairākus miljonus sekundē.

Tomēr projekts arvien vēl atrodas agrīnā attīstības stadijā – nav gatavs pat produkta prototips.

EOS tiek finansēts, pateicoties tokenu pārdošanai. Turklāt EOS piedāvājums ir savā ziņā unikāls: gada laikā tiks sadalīts miljards tokenu ERC-20. Citiem vārdiem sakot, ikvienam būs vienādas iespējas tos iegādāties.

  1. Izveidojiet maku EOS

Pašlaik neviens maks oficiāli neatbalsta EOS, tomēr platforma izmanto standartu ERC-20, un tātad teorētiski EOS var uzglabāt jebkurā makā, kas ir saderīgs ar ERC-20. Pastāv vairāki tādu maku tipi.

Desktopu lietojumprogrammas

Populārākie desktopu maki EOS ir Jaxx un Exodus – daudzprofilu maki, kas pieejami Windows, Mac un Linux. Jaxx pieejams arī Android un iOS.

Abiem makiem ir iebūvēts atbalsts ShapeShift, kas ļauj ātri un viegli mainīt kriptovalūtu.

Hardware wallets

ERC-20 standarta tokenu uzglabāšanai var izmantot aparātu makus Ledger Nano S un Trezor, ja tiem iepriekš iestata interfeisu MyEtherWallet.

Maki Edger un Trezor ir savietojami ar Windows, Mac un Linux. Tādas ierīces tiek uzskatītas par drošākām, nekā vairums citu maku tipu.

Web maki

Iespējams, ka labākā izvēle jūsu EOS tokenu uzglabāšanai ir maks MyEtherWallet. Atšķirībā no daudziem tiešsaistes makiem, tas balstīts uz atvērtā koda programmatūru un ļauj uzglabāt kriptovalūtu jūsu pašu datorā, nevis kompāniju serveros. Šī funkcija padara MyEtherWallet daudz drošāku par lielāko daļu web maku.

Mobilie maki

Kā mēs jau minējām, maks Jaxx ir pieejams arī mobilajām ierīcēm. Citiem vārdiem sakot, jūs varat uzglabāt ERC-20 tokenus Android vai iOS ierīcē. Jaxx atbalsta daudzas kriptovalūtas un atšķiras ar saprotamu interfeisu, kas to padara īpaši piemērotu iesācējiem.

  1. Izvēlieties biržu EOS pirkšanai

EOS tokeni ir pieejami daudzās kriptovalūtu biržās, tāpēc to iegādei nevajadzētu sagādāt jums problēmas. Šeit pašu populārāko no tām saraksts.

Binance

  1. gadā palaistā platforma Binance ātri kļuva par vienu no pašām populārākajām kriptovalūtu biržām. Tajā izvietoti desmitiem altkoinu, tostarp EOS tokeni. Diemžēl Binance kontu var papildināt tikai ar kriptovalūtu, kas ne vienmēr var būt ērti. Tomēr platforma ļauj viegli mainīt EOS pret BTC un ETH.

Kraken

Tāpat kā Binance, Kraken ļauj mainīt BTC un ETH pret EOS, taču pati platforma piedāvā nedaudz elastīgākus nosacījumus. Piemēram, jūs varat papildināt savu kontu EUR, USD, JPY un CAD.

Kraken zināma ar relatīvi vienkāršu reģistrāciju un salīdzinoši zemu komisijas maksu. Tomēr reizēm platforma lēni strādā, ja ir paaugstināta slodze.

HitBTC

HitBTC — Eiropas kriptovalūtas birža, kas piedāvā daudzas dažādas kriptovalūtas, tostarp EOS. Lietotāji var papildināt kontu dolāros vai eiro. Lai gan birža ir vienkārši lietojama, tās reputācija nav tik nevainojama: daudzi apgalvo, ka HitBTC pietrūkst caurredzamības. Tāpat kā gadījumā ar jebkuru neregulējamu tirgu, investoram jābūt saprātīgi piesardzīgam.

Shapeshift

Visās citās biržās šajā sarakstā nepieciešama reģistrācija, taču ShapeShift lietotājiem nepieprasa nekādus personas datus. Turklāt platforma ļauj mainīt pret EOS daudzas dažādas kriptovalūtas. Komisijas maksas ShapeShift ir diezgan augstas, bet tā nav augsta maksa par tādu ērtības un konfidencialitātes līmeni.

Bithumb

Bithumb — viena no lielākajām biržām Dienvidkorejā un rekordiste EOS tirdzniecības apjoma ziņā. Diemžēl birža pieņem tikai Korejas vonas. Birža ir relatīvi vienkārša un progresīviem treideriem neko daudz piedāvāt nevar.

Bitfinex

Bitfinex — viena no nedaudzām biržām, kas tieši maina EOS un USD, nodrošinot tai diezgan lielu popularitāti. Taču sarežģītais interfeiss padara to par ne pašu ērtāko platformu iesācējiem.

Skaidra nauda

Atšķirībā no bitkoina EOS šobrīd praktiski nav iespējams iegādāties par skaidru naudu. Situācija var mainīties, palaižot EOS platformas. Tomēr jūs vienmēr varat nopirkt bitkoinus LocalBitcoins, un pēc tam mainīt tos pret EOS jebkurā lielā biržā. Diemžēl šis process var būt sarežģītāks, nekā vēlētos.

Kredītkarte

Ļoti daudzas biržas ļauj apmaksāt kriptovalūtu ar kredīta vai debeta kartēm. Šai nolūkā vislabāk izmantot Coinbase vai CEX.IO. Turklāt ar kredīta vai debeta karti jūs varat iegādāties citu kriptovalūtu (piemēram, bitkoinu vai Ethereum), bet pēc tam mainīt to pret EOS caur Changelly.

PayPal

Nav iespējams apmaksāt EOS pirkumu, izmantojot PayPal, bet šeit darbojas tas pats princips, kā kredītkartēm: jūs vienmēr varat nopirkt citu kriptovalūtu un mainīt to pret EOS. Tam var noderēt LocalBitcoins un VirWOX. Kriptovalūtu maiņu pret EOS arī labāk veikt caur Changelly, jo šajās biržās tāda apmaiņa nav iespējama.

  1. Pārskaitiet EOS tokenus savā makā

Atcerieties: nekad neatstājiet savus tokenus biržā. Ja jūs EOS pirkšanai izmantojat vienu no iepriekš minētajām platformām, neaizmirstiet izvadīt tokenus uz savu personīgo maku. Tas ļaus jums saglabāt savu naudu, ja birža tiks uzlauzta vai bankrotēs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top