Visas ziņas

Papildus instrumenti kriptovalūtas analīzei

 

Blockchain explorer un vietnes, kas veltītas kriptovalūtas analīzei, joprojām tiek uzlabotas. Coinmarketcap vēl arvien dominē, bet konkurenti min uz pēdām. Turklāt daudzas no šīm platformām ne tikai tiecas ieņemt Coinmarketcap vietu: tās piedāvā jaunus instrumentus, lai vieglāk saprast pastāvīgi attīstošos kriptovalūtas industriju.

Blockchair

Blockchair

Blockchair  lielisks resurss, kas atspoguļo tīklu BCH, BTC, ETH un LTC stāvokli. Tas ir paplašinājies, pievienojot Omni līmeņa protokolu ciļņu uzglabāšanai Tether transakcijās un Wormhole slāni tokenu aktivitātes monitoringam.

Blockchair ir pievienojis arī iespēju ģenerēt drukātās kvītis BCH, BTC un LTC transakcijām. Vienkārši dodieties uz savu transakciju – izmantojot blockchain explorer – un nospiediet “izdrukāt PDF”.

Onchainfx

Onchainfx

Ar Onchainfx nav jāiepazīstina, bet tā pēdējais instruments, kas tika pievienots pirms dažām nedēļām, – Breakeven Multiple – parāda, cik reižu jāpieaug jūsu altkoinam, lai sasniegtu iepriekšējo vēsturisko maksimumu.

Var arī atzīmēt fundamentālus notikumus diagrammās ar Onchainfx izmantošanu, kas ļauj novērotājiem salīdzināt tirgus kustības ar darbībām. Ja jūs vēlaties saprast – kāpēc sākas pieaugums vai tas apstājas – Onchainfx jaunā funkcija ir  analizēs iespējas, sākot no maininga un beidzot ar hardforkiem.

NFT Marketcap

Nftmarketcap.co

Nftmarketcap.co – tas ir Coinmarketcap nesaderīgiem tokeniem.  Tikai šonedēļ aktivizētais serviss arvien vēl ir rudimentārs, bet tam ir potenciāls kļūt par kaut ko vairāk. Ikvienam, kurš vēlas pārbaudīt tokenu ERC721 tirgus statusu, ir jādodas uz Nonfungible.com, kas ļauj izsekot un tirgot visu no Decentraland līdz Cryptokitties

Statistika parāda pēdējās 24 stundās tirgoto tokenu daudzumu, to vidējo vērtību un aktīvo lietotāju skaitu.

Blockmodo un Coinratecap

Tiem, kas meklē Coinmarketcap ar pievienotām funkcijām, – Blockmodo un Coinratecap ir savas priekšrocības.

Blockmodo pievieno sociālos, video un citus kopienas datus, nodrošinot visaptverošāku priekšstatu par to – kā strādā tirgi un kāpēc. Tostarp coinratecap parāda cenu atjauninājumus reālā laikā, kā arī pievieno ērtu 100 labāko kripto biržu sarakstu.

Satoshi Pulse

Satoshi Pulse MARKET

Visbeidzot – Bitcoin.com kriptovalūtas monitoringa serviss Satoshi Pulse. Tā grafiki ir īpaši labi tiem, kas meklē precīzus un tīrus pašreizējo un vēsturisko tirgus datu pārlūkošanas līdzekļus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top