IoP

Internet of People – Londonā

Internet of People - Londonā

 

31.augustā Interneta Biznesa Foruma otrajā networking un semināru pasākumā Londonā, Daugavas Vanagu namā, piedalījās arī IoP (Internet of People) pārstāvji.  Ingus Levins (IoP Leader Chapter Latvia & Russia) pastāstīja par semināra norisi vairāk.

КМ: Kāpēc izdomāji doties uz semināru Londonā?

I.L: Augusta sākumā saņēmu uzaicinājumu no IBF.lv vadītāja Helmuta Meškoņa prezentēt mūsu projektu – $IOP (Internet of People)

KM: Vai ir viegli sagatavoties prezentācijai?

I.L:  Man tika atvēlēta vesela stunda mūsu projekta prezentēšanai! Neesmu IT speciālists vai programmētājs! Esmu Krievijas un Latvijas līderis no IoP un man sevi ir jāparāda kā līderi.

Daudz lasīju par to, kā pareizi sagatavoties runai. Prezentācija bija gatava, bet, tā kā par tehniskiem jautājumiem nespēšu precīzi atbildēt, bija variants uzaicināt arī kādu no IoP dibinātājiem.  Es esmu arī komandas DACH+ biedrs (Vācija, Austrija,Šveice un + nozīmē mūsu sadarbību), tāpēc uzaicināju palīgus.

KM: Kā ar satraukumu, vai viss noritēja pēc plāna?

I.L.: Ierados pasākumā un no Helmuta puses tiku ļoti draudzīgi sagaidīts. Bija jauki, ka bija sagatavots tulks, jo mēs stāstījām angliski, latviski un vāciski. Vācieši bija ļoti apmierināti ar tulka darbu, viņiem bija ļoti interesanti dzirdēt ne tikai par digitālo naudu, bet arī par citām ļoti interesantām tēmām. Par to, ar ko nodarbojas latvieši pasaulē!

Kad sāku savu prezentāciju par Internet of People, visa piepildītā zāle koncentrējās uz mani. Tā kā man nav lielas prezentēšanas pieredzes tik lielai auditorijai, sākās uztraukums. Bet beigās viss bija labi – man vairāk jāsmaida. Šis pasākums mani ļoti motivēja turpināt šādas prezentācijas un labprāt ieradīšos vēl!

KM: Kādi ir ieguvumi no pasākuma?

I.L.: Ļoti daudz ieguvu un pieredze. Pēc pasākuma ir palielinājusies IoP latviešu komanda! IoP koins tiks akceptēts četros ALVINI veikalos Īrijā! Vēlos pateikties mūsu partnerim! Paldies par iespēju! Tikai uz priekšu.

Nākošais Interneta Biznesa Foruma – seminārs un diskusiju pasākums norisināsies 05. oktobrī Londonā, The Latvian Welfare Fund, 72 Queensborough Terrace, London, W2 3ST (tautā pazīstams kā: Daugavas Vanagu nams). Vairāk informācijas – IBF seminārs.

Internet of People - Londonā

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top