Visas ziņas

Interneta pārlūka Vivaldi lielais atjauninājums

Vivaldi lielais atjauninājums

Interneta pārlūka Vivaldi komanda ir paziņojusi par vērienīgu pārlūka atjauninājumu Vivaldi 3.3.

Tika paveikts būtisks darbs drošības un privātuma jomā, ir pievienotas vairākas unikālas funkcijas un pārstrādāti ekspress paneļi.

Kā atjauninājuma galveno odziņu izstrādātāji apsver “interneta pārtraukuma” (Break Mode) pogu. Poga atrodas pārlūkprogrammas loga apakšējā kreisajā stūrī. To nospiežot, no ekrāna pazūd viss saturs un tiek pārtraukta visu mediju failu atskaņošana. Nospiežot vēlreiz – var atgriezties pie darba.

Tagad adrešu joslā ir ieviests jauns URL attēlošanas veids – galvenais domēns ir izcelts ar spilgtāku šriftu, kas ļaus vieglāk izvairīties no krāpnieku slazdiem. Pārlūkprogramma arī brīdinās lietotāju, ja visa adrese adreses joslā nav pilnībā redzama. Lai izceltu daļu adreses un pārietu pēc tās – pietiek novirzīt peles kursoru uz URL adreses joslā, turot nospiestu taustiņu Ctrl.

Interneta pārlūka Vivaldi atjauninājums

Izstrādātāji ir pievienojuši jaunu tēmu privātajam logam, kas uzstādīta pēc noklusējuma. Tāpat lietotājs var izvēlēties jebkuru citu privātā loga tēmu un to rediģēt.

Iebūvētais reklāmas un izsekošanas bloķētājs tagad atbalsta visas lapas bloķēšanu. Turklāt pārlūka jaunajā versijā ir iespēja pārvietot mapēs ekspress paneļa grāmatzīmes.

Vivaldi izstrādā Opera Software dibinātājs Jon fon Tečners (Jon von Tetzchner) un pārlūks tiek uzskatīts par Opera veco versiju pēcteci.

Avots: Vivaldi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top