Visas ziņas

Pasūtījumu skaitam trīskāršojoties, interneta veikals “Barbora” Latvijā atklāj savu pirmo autoparku

Pasūtījumu skaitam trīskāršojoties, interneta veikals "Barbora" Latvijā atklāj savu pirmo autoparku

Turpinot straujo attīstību Latvijas tirgū, interneta veikals “Barbora” paziņojis par uzņēmumam piederošā autoparka atklāšanu, nodrošinot jaunas darba vietas vairākiem desmitiem kurjeru un ievērojami ceļot līdzšinējo pasūtījumu izpildes kapacitāti. Pirmie “Barbora” īpašumā esošie mikroautobusi jau šonedēļ uzsākuši klientu apkalpošanu Rīgā un tās tuvējā apkārtnē, un plānots, ka līdz ar augošo pasūtījumu skaitu, arī piegādes transporta apjoms šī gada laikā tiks dubultots.

Jaunā autoparka atklāšana uzņēmumam turpmāk ļaus ik dienu izpildīt krietni vairāk pasūtījumu nekā līdz šim, nodrošinot ērtu kurjerpiegādi uz mājām tās pašas dienas laikā. Ņemot vērā, ka “Barbora” klientu skaits aizvadītā gada decembrī ir kļuvis četras reizes lielāks, savukārt veikto pasūtījumu skaits pieaudzis trīskārši, salīdzinot ar šo pašu periodu 2019.gadā, uzņēmuma paplašināšanās ir tikai loģisks solis ceļā uz tālāku attīstību Latvijas tirgū. Tāpat ierobežotās klātienes iepirkšanās laikā gada nogalē par vairāk nekā uz pusi ir pieaudzis arī “Barbora Express” pasūtījumu skaits reģionos, kur klienti preces var izņemt 32 izsniegšanas punktos “Maxima” tīkla veikalos.

“Jaunā “Barbora” autoparka izveidē un piegādes transporta iegādē esam investējuši jau vairāk nekā 360 tūkstošus eiro, taču, turpinot autoparka pilnveides darbus, šīs investīcijas tuvākā gada laikā tiks dubultotas, lai līdz ar aizvien pieaugošo pasūtījumu skaitu varam mūsu klientiem piedāvāt maksimāli ātru, ērtu un kvalitatīvu piegādes pakalpojuma izpildi. Sperot šo soli, mums ir iespēja nodrošināt jaunas darba vietas šī brīža izaicinošajos apstākļos, un paredzam, ka arī šogad iedzīvotāji aizvien biežāk vēlēsies veikt ikdienai nepieciešamos pirkumus tiešsaistē, tāpēc aizvadītā gada laikā esam ieguldījuši visas pūles “Barbora” esošās kapacitātes pilnveidošanā un priecājamies, ka mūsu klienti Latvijā to ir novērtējuši, ” komentē interneta veikala “Barbora.lv” vadītāja Sanita Bērziņa.

Papildus ātrākai pasūtījumu izpildei interneta veikals “Barbora” šobrīd īpašu uzmanību velta arī produktu klāsta paplašināšanai, klientiem regulāri piedāvājot aizvien jaunas preču grupas. Līdzās jau ierastajiem pārtikas produktiem un dažādām to alternatīvām eko un bio preču segmentā, Barbora.lv tagad iespējams iegādāties arī kosmētikas, higiēnas un mājas uzkopšanas līdzekļus, kā arī bērnu ragaviņas, ko līdz pat spēkā esošo Covid-19 ierobežojumu mīkstināšanai klātienē iegādāties nav iespējams un kas šobrīd iedzīvotājiem ir sevišķi aktuāli. Savukārt aizvadītā gada populārāko produktu vidū, ko “Barbora” klienti ikdienā iegādājušies visbiežāk, ierindojas augļi, dārzeņi, svaigā pārtika – gaļa un piena produkti -, kā arī bērnu un mājsaimniecības preces.

Par Barbora:

Barbora.lv ir Latvijā vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals, kas veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimē, un kopš 2020.gada aprīļa, pielāgojoties apstākļiem ārkārtējās situācijas laikā un klientu pieprasījumam strauji pieaugot, ir paplašinājis savu darbību arī reģionos, kur piedāvā iedzīvotājiem ātri, ērti un droši iepirkties mājās un saņemt savu gatavo pasūtījumu kādā no Barbora Express tīkla punktiem Maxima veikalos 32 pilsētās visā Latvijas teritorijā. “Barbora.lv” zīmols Latvijā darbojas kopš 2017.gada un ir daļa no uzņēmuma “Radas”, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu “Barbora” un kura pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana.

Informāciju sagatavoja Daiga Zīmele, Sabiedrisko attiecību konsultante.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top