Visas ziņas

Investējot 50 000 eiro, Liepājā atver BITES Jauno tehnoloģiju parku

Investējot 50 000 eiro, Liepājā atver BITES Jauno tehnoloģiju parku

Informāciju sagatavoja Una Ahuna-Ozola.

Šonedēļ mobilo sakaru operators BITE Liepājā ir atvēris “BITES Jauno tehnoloģiju parku”, kas atrodas K. Zāles laukumā 8. Tā izveidē un modernizācijā ir ieguldīti 50 000 eiro, tādējādi paplašinot telpu ietilpību un nodrošinot apmeklētājiem iespēju apskatīt un izmēģināt vairākus desmitus dažādu mobilo ierīču, “gudro” risinājumu un aksesuāru.

Modernizētais salons ir veidots atbilstoši “BITES Jauno tehnoloģiju parka” konceptam, proti, tā ir mūsdienīga un interaktīva vide, lai nodrošinātu ikvienam apmeklētājam vairāk iespēju iepazīt inovatīvas mobilās tehnoloģijas un gūt pozitīvu to lietošanas pieredzi. Līdz ar to tā platība, salīdzinot ar platību pirms rekonstrukcijas, pieaugusi par vairāk nekā 3 reizēm – ja iepriekš salons bijis aptuveni 30m2 plašs, tad jaunā parka telpu ietilpība sasniedz 100 m2.

Arī šī koncepta salonā pieejamo produktu un pakalpojumu skaits ir ievērojami plašāks. Tas nozīmē, ka ikvienam interesentam ir iespēja iepazīt un izmēģināt gan viedtālruņus, planšetdatorus un portatīvos datorus, gan arī dažādus praktiski noderīgus viedpalīgus, piemēram, bezvadu videonovērošanas kameras, bērnu drošības pulksteņus, fitnesa aproces, sporta pulksteņus, televizorus ar “Smart TV” funkciju, “gudros” putekļsūcējus, elektriskos skrejriteņus u.c.

Tāpat šajā parkā apmeklētāji var saņemt BITES tehnoloģiju eksperta konsultācijas, tostarp ieteikumus piemērotāko ierīču izvēlei, praktiskus padomus ierīču un mobilo aplikāciju efektīvai lietošanai u.tml. Turklāt, šis eksperts nepieciešamības gadījumā ātri un droši pārnesīs klienta datus no vecā telefona uz jaunu un sagatavos jauno ierīci darbam.

“Progresīva koncepta salonu atvēršana mums ir stratēģiski svarīga, jo tas ir viens no veidiem, kā radīt pozitīvu pieredzi un sniegt nepieciešamo atbalstu mūsu klientiem. Visā pasaulē nemitīgi kāpj mobilā interneta patēriņš un pieaug izmantoto ierīču skaits. Un jāatzīst, ka ikdienā arī liepājnieki un Kurzemes reģiona iedzīvotāji ir ļoti aktīvi mobilā interneta un ierīču izmantotāji, piemēram, salīdzinot ar šī gada sākumu, patērēto mobilo datu apjoms BITES tīklā Liepājas pilsētā pieaudzis par aptuveni 28%, savukārt Liepājas rajonā – uz pusi. Iedzīvotāji Liepājas pilsētā ik dienu izmanto 10,5 TB mobilo datu – ar šo mobilā interneta apjomu var veikt nepārtrauktu video zvanu 2 mēnešu garumā saziņas platformā “Skype”, papildus lejupielādējot 4000 mobilo aplikāciju,” informē BITES vadītājs Kaspars Buls.

K. Buls papildina, ka, lai gan šis ir laiks, kad dažādas mūsdienu tehnoloģijas ir iespējams iegādāties internetā, uzņēmums joprojām redz klientu vēlmi noskatīto ierīci apskatīt un izmēģināt arī klātienē, vienlaikus saņemot praktiskus padomus tās lietošanā. Viņš uzsver, ka jaunatklātajā tehnoloģiju parkā būs pieejami arī pilna servisa pakalpojumi biznesa klientiem, kuru darbībā modernās tehnoloģijas ir kļuvušas īpaši nozīmīgas, sevišķi aizvadītajos mēnešos.

“BITES Jauno tehnoloģiju parka” darba laiks Liepājā ir no plkst. 10.00 līdz 21.00 gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs. Tuvākajā laikā uzņēmums paredz arī klientu apkalpošanas centra kolektīva paplašināšanu.

Kopumā BITEI visā Latvijā ir 32 klientu apkalpošanas saloni un, līdz ar jaunā koncepta salona atklāšanu Liepājā, 8 “BITES Jauno tehnoloģiju parki”, kas atrodas arī lielākajos tirdzniecības centros Rīgā (“Akropole”, “Alfa”, “Domina”, “Origo”, “Rīga Plaza” un “Spice”) un Daugavpilī (“Ditton”).

Par BITI:

BITE ir visstraujāk augošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Latvijā, kas jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo un fiksēto sakaru pakalpojumus, “Go3” video satura platformu un integrētus IKT risinājumus biznesa klientiem. Mobilā tīkla infrastruktūras un pakalpojumu attīstībā uzņēmums ik gadu investē aptuveni 10% apgrozījuma. Šobrīd jaudīgais BITES 4G internets ir pieejams jau 99% valsts iedzīvotāju.

Investējot 50 000 eiro, Liepājā atver "BITES Jauno tehnoloģiju parku"

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top