Visas ziņas

IOTA komanda pēta informāciju par iespējamo sava Trinity maka ievainojamību

IOTA komanda pēta informāciju par iespējamo sava Trinity maka ievainojamību

IOTA komanda pēta informāciju par iespējamo sava Trinity maka ievainojamību, kas izraisīja līdzekļu zādzību no 10 lietotājiem. Pašlaik darījumi tīklā uz laiku ir apturēti.

IOTA blokķēdes projektam tika veikts uzbrukums vai ļaunprātīgi izmantota Trinity Wallet lietotnes ievainojamība. IOTA paziņoja, ka trešdien sāka saņemt ziņojumus par līdzekļu zādzībām no lietotājiem un nolēma pārtraukt jebkādus darījumus līdz turpmākai izmeklēšanai. Izstrādātāji iesaka lietotājiem neaktivizēt lietojumprogrammu Trinity līdz turpmākam paziņojumam.

Izstrādātāji mēģina analizēt hakeru uzbrukumu shēmu un veikt manuālu pārbaudi. Saskaņā ar IOTA teikto pirmās (bet ne visas) biržas atbildējušas uz pieprasījumu un ziņojušas, ka nozagtie līdzekļi nav pie viņām un nav arī apmainīti pret fiat. 

“Lielākā daļa pierādījumu norāda uz Seed frāzes zādzībām.  Kā tas iespējams – nav zināms, bet izstrādātāji to pēta. Izskatās, ka visi upuri (apmēram 10 cilvēki, kas šobrīd ir sazinājušies ar IOTA fondu) nesen izmantojuši Trinity maku , ”sacīja IOTA fondpārstāvis.

Sociālajā tīklā Twitter, IOTA paziņoja, ka sadarbojas ar tiesībaizsardzības un kiberdrošības ekspertiem, lai izmeklētu koordinēto uzbrukumu, kura laikā nozaga līdzekļus. Kompānija neatklāja kopējo nozagto līdzekļu summu, taču Twitter 00xou lietotājs ziņo, ka no 10 lietotājiem nozagti aptuveni 1,6 miljoni dolāru. Viņš arī atzīmē, ka problēma, visticamāk, radās maka darbvirsmas versijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top