Tehnoloģijas

Ekstremāls tests: iPhone 11 un 11 Pro zem ūdens (Video)

Tests. iPhone 11 un 11 Pro zem ūdens

Resurss CNET publicējis Apple viedtālruņu – iPhone 11 un 11 Pro ūdens aizsardzības testa galīgos rezultātus.

CNET sadarbojās ar kompāniju Sofar Ocean Technologies un iegremdēja zemūdens dronam Trident  piestiprinātos iPhone 11 un 11 Pro.

Pirmo posmu (4 metru dziļumā 30 minūtes) iPhone 11 un 11 Pro izturēja viegli, neraugoties uz to, ka Apple sola iPhone 11 drošu iegremdēšanu tikai 2 metrus dziļi. Kad viedtālruņus noslaucīja ar lupatiņu, to ekrāni darbojās, kamerās nebija mitruma pazīmju, pogas un skaļruņi darbojās. Nedaudz sliktāka kvalitāte bija vērojama, atskaņojot skaņu.

Otrajā posmā viedtālruņus uz 30 minūtēm iegremdēja 8 metru dziļumā – 4 reizes lielāks dziļums iPhone 11 un divas reizes 11 Pro, salīdzinot ar Apple norādīto “drošo” dziļumu. Arī šis posms noritēja bez problēmām – pēc nožāvēšanas ekrāni, skaļruņi un kameras darbojās.

Trešajā posmā iegremdēja 12 metrus dziļi. Kad viedtālruņi bija zem ūdens, iPhone 11 Pro ekrāns pēkšņi pārslēdzās no hronometra uz citu cilni lietotnē “Pulkstenis”. Pirmajā acumirklī pēc izžāvēšanas viedtālruņi saglabāja darbspējas – tikai skaņa kļuva klusāka.

Visi šie testi tika veikti 2019. gada oktobrī.  Tagad testi ir beigušies, un pārsteidz tas, ka viedtālruņi turpina normāli darboties.

Vairāk par testu: Cnet.com

Video iPhone 11 un 11 Pro testi

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top