Visas ziņas

iPhone 11 divus mēnešus noguļ ezera dibenā

Oktobra sākumā Jacob un Lisa Troyer, lai piepildītu savas meitas Sophie sapni, devās nedēļu garā ceļojumā uz Disney World izklaides parkiem.

Ceļojuma pēdējā vakarā Lizas jaunais iPhone 11 izkrita no viņas somas Seven Seas Lagoon ezerā.  Lisa bija pārliecināta, ka iespējas atgriezt ierīci ir niecīgas. Visi, protams, bija ļoti apbēdināti,  tāpēc, ka telefons tika iegādāts tikai dažas dienas pirms ceļojuma un viedtālrunī arī bija visas viņu atvaļinājuma fotogrāfijas.

Jacob, Sophie, un Lisa Troyer

Nākamajā dienā Lisa atstāja savu kontaktinformāciju Disney World darbiniecei, kura pastāstīja, ka viņiem ir akvalangistu komanda, kas bieži atdod pazaudētās mantas. Atgriezusies mājās, Liza nopirka jaunu tālruni.

Gandrīz divus mēnešus vēlāk viņa saņēma zvanu no Disney World un tika informēta, ka viņas viedtālrunis ir atrasts. Tālrunis bija nosūtīts pa pastu. Pārsteigums bija liels, jo atklājās, ka viedtālrunis ir strādājošs. Visi dati tajā bija saglabājušies un pieejami. iPhone 11 aizsardzība bija niecīga, tikai plāns silikona apvalks, kurā palika aļģes un smiltis.

Iespaidojusies no iPhone 11 ūdensnecaurlaidības, Lisa uzrakstīja vēstuli Apple izpilddirektoram Tim Cook, kurš pateicās viņai par dalīšanos ar stāstu.

Ja telefons iekritis udenī

Avots: Macrumors

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top