Tehnoloģijas

Viedtālrunim iPhone 12 joprojām būs Lightning spraudnis

iPhone 12 būs Lightning savienotājs

Saskaņā ar jauno informāciju, kuru Twitter sniedzis insaiders ar segvārdu Choco_bit, šogad iPhone 12 līnija nesaņems USB Type-C savienotāju lādēšanai un sinhronizēšanai – vēl gadu būs Lightning spraudnis.

Iepriekš ziņu par Lightning konektoru šī gada līnijai bija publicējis John Prosser, kurš arī pazīstams saistībā ar drošu informāciju (vēl nesen par otrās paaudzes iPhone SE un atjaunināto MacBook Pro 13).

Nākamgad gaidāmi patiešām interesanti risinājumi (ne visai ērti, taču interesanti): flagmaņa iPhone 12S (13) vispār nebūs spraudņu, uzlādei tiks izmantots bezvadu lādētājs vai Smart Connector – tāpat kā aktuālajos iPad Pro.

Šķiet, ka Apple var uzstādīt tādu pašu spraudni, kāds tiek izmantots otrās paaudzes Apple Pencil uzlādēšanai. Būs neliels vadiņš ar magnētisko stiprinājumu – to tad arī izmantos uzlādēšanai, un visi dati uz klēpjdatoru un citām ierīcēm būs jāpārsūta, izmantojot Wi-Fi.

Netieši, bet tomēr – “iPhone bez spraudņiem” apstiprina nesenās baumas, ka komplektā ar iPhone 12  nebūs EarPods austiņas ar vadu: lietotājiem jābūt gataviem tam, ka jaunajā iPhone nebūs kur pievienot vadu austiņas – ir pienācis laiks iegādāties AirPods.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top