Visas ziņas

Analītiķis: jaunākais iPhone 12 Mini neatbalstīs 5G

Iphone 12 mini bez 5g tīkla atbalsta

Jau drīz kompānija Apple prezentēs savus pirmos 5G viedtālruņus. Bija paredzēts, ka visiem četriem iPhone 12 saimes modeļiem būs piektās paaudzes tīklu atbalsts, taču tagad parādījusies jauna informācija.

Wall Street analītiķi dalījušies ar savām prognozēm par iPhone. Tātad – DA Davidson analītiķis Tom Forte uzskata, ka lētākajam iPhone 12 viedtālrunim nebūs 5G tīkla atbalsts. Saskaņā ar jaunāko informāciju – tā nosaukums būs iPhone 12 Mini. Tas ir pretrunā ar lielāko daļu citu pārskatu, kuros tiek paredzēts, ka nākamā gada sākumā Apple laidīs klajā tikai modeli ar LTE.

Ja šīs prognozes apstiprināsies, tad “ābolu” produkcijas faniem 5G viedtālrunis izmaksās visai dārgi. Sagaidāms, ka iPhone 12 maksās apmēram 1000 $. Turklāt tā tuvākie konkurenti – Pixel 5, OnePlus 8T un Samsung Galaxy S20 FE – maksās daudz lētāk.

Runājot par iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max, tad – saskaņā ar prognozēm – tie maksās, sākot no 1100 $ līdz 1300 $. Visticamāk, ka 5G un OLED displeju sadārdzināšanās dēļ cenas palielināšanās ir neizbēgama.

Atgādinām – iPhone 12 prezentācijas oficiālā datuma vēl nav, taču daži avoti nosauc datumu – 13. oktobris.

 

Avots: Phonearena

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top