Tehnoloģijas

Ir nopludināti pirmie spēles The Sims 5 ekrānuzņēmumi

Ir publicēti pirmie spēles The Sims 5 ekrānuzņēmumi

Internetā ir nopludināti pirmie stratēģiskās dzīves simulācijas videospēles The Sims 5 materiāli, ko lietotājs MeowDayThe13th ir ievietojis sociālajā tīklā Reddit.

Attēlos redzami vairāki dzīvokļi ar pabeigtu interjeru, kā arī mēbeļu iegādes iespējas. Turklāt pāris ekrānšāviņos redzama pilsēta, kas atrodas ūdenskrātuves malā un pa ielām brauc mašīnas. Ekrānuzņēmumos nav gan redzami spēles personāži.

Sims 5 sērijas nosaukums ir Project Rene. Veidotāji raksturo to kā “The Sims nākamās paaudzes pieredzi” – tajā būs daudz vairāk spēles iespējas. Jaunajā daļā izstrādātāji sola atgriezt stila veidošanas redaktoru no The Sims 3.

Iepriekš izstrādātāji apliecināja, ka Project Rene “dramatiski mainīs” spēlētāju pieredzi no tā, kā viņu domā un uzvedas virtuālajā pasaulē. Spēlētājiem tiks dotas vairāk iespēju aprīkot savas pasaules. Jaunajā spēļu pasaulē spēlētāji pirmo reizi varēs mijiedarboties viens ar otru sadarbības režīmā. The Sims agrāk bija viena spēlētāja spēle.

Projekta Rene izstrāde ir ļoti agrīnā stadijā, tāpēc videospēļu kompānija Electronic Arts Inc nav nenorādījuši precīzu izlaišanas datumu, tikai norādot, ka izlaišana notiks “pēc dažiem gadiem”.

Pēc pirmās prezentācijas EA apsolīja The Sims sērijas spēlētājiem, ka nākotnē veiks labojumus un The Sims 5 pievienos vairāk melnādaino varoņu.

Avots: Reddit

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top