Visas ziņas

Ir noteikti Bolt Food Restorānu balvas

Ir noteikti Bolt Food Restorānu balvas

Rīga, 30. aprīlis, 2021. gads – Pēdējā gada laikā ēdienu piegāde ir kļuvusi par daudzu iedzīvotāju neatņemamu ikdienas sastāvdaļu – dinamiskajā dzīves ritmā siltai maltītei un laika resursu taupīšanai tiek piešķirta arvien lielāka nozīme. Ņemot vērā augošo pieprasījumu, Bolt Food vēlas godināt iedzīvotāju iemīļotākos restorānus un šogad pirmo reizi izsludina Bolt Food Restorānu balvu 2020. Kopumā tika apkopoti dati par aptuveni 600 restorāniem Latvijā un piešķirtas balvas 10 kategorijās.

Pandēmijas krīzes laikā interese par Bolt Food ir ievērojami palielinājusies. Līdz ar pirmajiem ierobežojumiem pavasarī, pasūtījumu skaits strauji pieauga un šis temps nav palēlinājies līdz šai dienai. Ir radusies skaidra, jauna tendence – lielai daļai klientu ēdienu piegāde ir kļuvusi par ikdienas nepieciešamību. Dati liecina, ka Bolt Food lietotāju iecienītākais ēdiens ir kvalitatīvs un garšīgs burgers, taču cilvēki arvien vairāk izvēlas arī veselīgākas alternatīvas un veģetāros ēdienus, piemēram, dažādus salātus un Poke bļodas. Lielākā daļa ēdienu tiek pasūtīti darba dienās – pusdienu un pēcpusdienas laikā, kā arī brīvdienās.

Kārlis Ķezberis, Bolt reģionālais vadītājs Latvijā stāsta: “Ikdienā, esot līdzās ēdināšanas nozarei, ļoti lepojamies par uzņēmēju drosmi un spēju pielāgoties jaunajiem apstākļiem pandēmijas kontekstā. Tik daudz jaunu un interesantu restorānu parādīšanās liecina, ka uzņēmībai un radošumam nav robežu, atliek vien neatlaidīgi strādāt, lai sasniegtu mērķus. Ņemot to vērā, mēs no Bolt puses vēlējāmies godināt un pateikt paldies visiem, kuri bagātinājuši Latvijas garšu un sniedz arvien jaunus gastronomiskus piedzīvojumus iedzīvotājiem.”

“Šis ir nozīmīgs atskaites punkts mūsu uzņēmuma attīstībā. Īpaši, ņemot vērā, ka ideja par urbāna koncepta restorānu tika realizēta Covid-19 laikā, kad uzņēmumi sāka pārorientēt savu darbību un pielāgoties ierobežojumiem. Šāds novērtējums apliecina ārkārtīgi smagu komandas darbu, kas sniegs papildu motivāciju virzīties uz priekšu nākotnē. Milzīgs paldies Bolt Food par veiksmīgi sadarbību, kā arī visiem mūsu klientiem par atbalstu un būšanu kopā ar strEAT RIGA,” ar iespaidiem dalās Arnolds Ābrams, StrEAT RIGA vadītājs.

Tiek izsludināti sekojoši restorāni-uzvarētāji 10 kategorijās:

  1. Vietējo iemīļotais. Šajā kategorijā tika apkopoti Bolt Food platformas uzticamo klientu visaugstāk novērtētie restorāni. Sīvas konkurences rezultātā, par uzvarētājiem tiek izvirzīti trīs labākie restorāni Latvijā: “Raunas Dārzs – Eklērnīca”, “Madam Brioš” un “Shashlick House”. Savukārt pirmajā desmitniekā iekļuvuši arī tādi restorāni kā “strEAT RIGA”, “Laba Pica”, “Mr. Bobs (Čiekurkalns)”, “Soraksans”, “Oak’A Burgers”, “Sushi brothers” un “Zivju lete”.
  2. Apslēptais dārgums. Nereti katram ir kāds restorāns, kas “zināms tikai man” un, kura esamību patīk glabāt slepenībā – iespējams tas atrodas ārpus populāriem maršrutiem, pilsētas nomalē vai tūristi vēl nav to atklājuši. Arī šajā kategorijā izvirzīti trīs uzvarētāji: “AM Sushi Ķengarags”, “Rātes picērija” un “MUNCH Barbecue”.
  3. Pusnakts našķis. Teju ik katrs ir nonācis situācijā, kad ap pusnakti izsalkums liek par sevi manīt un roka pati stiepjas pēc telefona, lai sagādātu nakts uzkodu. Kā visiemīļotākā nakts našķu vieta tiek izvirzīta: “McDonald’s” ar nepārspējamo Big Mac komplektu.
  4. Uzlecošā zvaigzne. Kategorijā tiek piešķirta balva restorānam, kas sācis darboties 2020. gadā un īsā laika periodā guvis plašu popularitāti un iespaidīgu izaugsmi. Kad tiek apvienots mūsdienīgs koncepts ar lieliskiem produktiem, rodas “StrEAT RIGA”.
  5. Bolt iecienītākais. Analizējot ēšanas paradumus un veiktos pasūtījumus laikā, kad birojos strādāt bija vēl atļauts, ir noteikts iecienītākais restorāns Bolt darbinieku vidū: “Wok to Walk”.
  6. Neaizvietojamais. Pētot datus par restorānu, no kura visbiežāk tiek pasūtīta maltīte, kā pārliecinošs līderis izvirzās “LIDO” un tā piedāvātās vietējās garšas tradīcijas.
  7. Palutini sevi. Nominācijā tiek izcelts Bolt Food populārākais augstas klases restorāns – ar savu izsmalcinātību iedzīvotāju sirdis ir iekarojis “Forest Restorāns”.
  8. Verificēts vegāns. Bolt ir lepns sadarboties ar restorāniem, kas piedāvā vegānus un augu bāzes ēdienus. Šajā balvā tika ņemts vērā pasūtījumu skaits un vidējie vērtējumi, lai apbalvotu klientu iecienītāko vegānu ēdienu restorānu. Uzvara tiek piešķirta “MiiT coffee” un viņu gatavotajam Beyond Meat burgeriem.
  9. Vislabākā cena. Zemāka cena nebūt nenozīmē zemāku kvalitāti. Kategorijā “Vislabākā cena” vērtējam restorānus, kuros var saņemt labu un gardu ēdienu par izdevīgu cenu: šogad uzvarējis neviens cits kā “FoodBox” un viņu FoodBox special.
  10. ECO draudzīgais. Kategorijā izceļam restorānus, kuri atbalsta videi draudzīgas iniciatīvas, piemēram, videi draudzīga iepakojuma izmantošanu un gatavošanu ar vietējo ražotāju produktiem. Uzvara tiek piešķirta “Cafe M” – viņi dara visu iespējamo, lai aizsargātu vidi.

No sirds sveicam visus uzvarētājus, kuri ir gardi pamielojuši savus klientus un vairojuši prieku 2020. gadā!

Šobrīd Bolt Food pakalpojumi ir pieejami 40 pilsētās un 20 valstīs Eiropā un Āfrikā. Latvijā Bolt Food pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī, Valmierā un arī turpmāk ir plānots paplašināt pakalpojuma saņemšanas iespēju citās Latvijas pilsētās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top