Dash

Ir pieejama jauna Dash Core versija

Ir pieejama jauna Dash Core versija
Šobrīd lietotājiem ir pieejama jauna  Dash Core v0.14.0.3 versija, ņemot vērā neseno pārsteidzoši lielo darījumu skaita pieaugumu galvenajā tīklā.

Drošības atjauninājums

Dash Core par šo jaunumu paziņoja oficiālā bloga ierakstā 15. augustā. Pagājušās nedēļas trešdienā un ceturtdienā Dash darba kopiena vai nu veica ārēju tīkla noslodzes pārbaudi vai arī tomēr bija noticis kiberuzbrukums Dash tīklam. Ziņojumā teikts, ka “versijas atjauninājums ir ļoti ieteicams galvenajiem mezgliem, kā arī visiem lietotājiem, platformām, partneriem un mezglu operatoriem.”

Dash tīkla darbībā tāpat tika konstatētas dažādas kļūmes un ierobežojumi, tostarp netika pilnībā iztukšots mempūls (mezgla zona neapstiprinātajiem darījumiem), bija iespējama tikai 1 MB maksimālā robeža blokiem, tika novēroti traucējumi galveno mezglu darbībā un bloku uzskaitījumā. Jaunā Dash Core versija 0.14.0.3 ir izveidota, lai risinātu dažas no šīm problēmām, un kā arī, lai palielinātu brīvo vietu datu bāzē un uzlabotu parakstīšanās opciju.

Dash sabiedriskās ēdināšanas jomā

2018. gada beigās Amerikas Savienotajās Valstīs esošā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde ar nosaukumu Church’s Chicken savās Dienvidamerikas filiālēs Venecuēlā sāka pieņemt maksājumus Dash valūtā. Tiek ziņots, ka Venecuēlā ir desmit Church’s Chicken restorāni, un tie visi ir nolēmuši pieņemt Dash valūtu kā maksāšanas līdzekli. Pieņemot šo lēmumu, restorāna pārstāvji, kā ziņots, norādīja, ka Church’s Chicken ir pirmais globālais ātrās ēdināšanas restorāns, kurš ir piekritis pieņemt maksājumus kriptovalūtā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top