Mainings

Irānas valdība atdod maineriem konfiscētās iekārtas

Bitkoina maineri Irāna

Irānas valdība uzdevusi valsts elektroenerģijas kompānijai Tavanir sagatavot priekšlikumus par to – kā izmantot maininga iekārtas, nekaitējot nacionālajam energotīklam.

Iepriekš Tavanir pārtrauca piegādāt elektroenerģiju visiem atklātajiem nelegālajiem maininga objektiem, konfiscēja iekārtas un sodīja to operatorus par nacionālajam sadales tīklam nodarīto kaitējumu.

Līdz 2023. gada sākumam tika atklātas un slēgtas vairāk nekā 7 000 nelikumīgas maininga fermas, bet Valsts īpašuma savākšanas un pārdošanas resoram (OCSSOP) glabāšanā nodoto iekārtu skaits pārsniedza 150 000 vienību. Atsaucoties uz augsta ranga amatpersonu OCSSOP, Irānas mediji vēsta, ka vienlaikus ar priekšlikumu izstrādi valsts energoapgādes tīkla slodzes optimizēšanai – resors sācis atdot iepriekš izņemtās iekārtas to īpašniekiem.

Irānas Rūpniecības, kalnrūpniecības un tirdzniecības ministrija paziņoja, ka kompānijām, kas vēlas turpināt likumīgi iegūt kripto aktīvus, būs jāsaņem licence un energonesēju importa atļauja. Turklāt maininga iekārtas ir jāapstiprina Irānas Standartizācijas organizācijai, bet maineriem par elektroenerģiju jāmaksā saskaņā ar eksporta tarifiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top