Visas ziņas

IT uzņēmuma “Codex” apgrozījums 2020. gadā – 2,8 miljoni eiro

IT uzņēmuma “Codex” apgrozījums 2020. gadā – 2,8 miljoni eiro

IT sistēmu programmēšanas uzņēmuma SIA “Codex” apgrozījums 2020. gadā bijis 2,8 miljoni eiro, kas ir par 7,7% vairāk, nekā gadu iepriekš, kad apgrozījuma apjoms bija 2,6 miljoni eiro. Uzņēmums nodokļos pērn valstij samaksājis gandrīz 1,1 miljonu eiro.

Uzņēmuma finanšu dati par 2020. gadu liecina, ka peļņa samazinājusies par 13% un bija 648 085 eiro, gadu iepriekš uzņēmums bija nopelnījis 744 993 eiro.

“Pandēmija būtiski ietekmēja kompānijas ikdienas darbu. Socializēšanās un komunikācijas trūkums joprojām ir jūtams kolektīvā. Gaidām, kad būs iespēja atkal visiem tikties klātienē pilnā sastāvā. Neskatoties uz ārējo apstākļu izaicinājumiem, komanda spēja elastīgi pielāgoties un turpināt virzīties un noteiktajiem mērķiem. Darbinieku skaits pagājušajā gadā pieauga par 50%  un pašlaik jau kolektīvā esam 48 cilvēki,” 2020. gadu vērtē SIA “Codex” valdes priekšsēdētājs Uldis Semeiks. “Neskatoties uz iepriekš minētos, pērn ir pieaudzis mūsu klientu skaits, tāpat esam uzsākuši darbu pie jauniem un unikāliem ilgtermiņa projektiem, un, kā jau minēju – paplašinājusies komanda.”

Kā norāda U. Semeiks, tad, viņaprāt, pērn “sabiedrībā varēja novērot digitālo prasmju trūkumu, kas neapšaubāmi ietekmēja ne viena vien uzņēmuma darbību”. Ierobežojumi daudzus piespieda mācīties jaunas lietas. “Tomēr pamanīju diezgan daudz piemēru, kur ne tikai darbinieki, bet pat uzņēmumu vadība nebija gatava šādai situācijai, nevēlējās mainīt ikdienā pierasto un meklēt jaunus risinājumus, kā pielāgoties situācijai.”

“Skaidrs, ka bija nozares un uzņēmumi, kuru darbību ierobežojumi skāra ļoti tieši, tomēr ir daudz piemēru no mazumtirdzniecības, ēdināšanas, pat tūrisma u.cc nozarēm, kur, izmantojot digitālus risinājumus (saziņu, piekļuvi sistēmām, komunikāciju-reklāmu), uzņēmumi ir izdzīvojuši un domā par izaugsmi. Mēs kā komanda sasniedzām savus uzstādītos mērķus un plānojam savu attīstību uz priekšu,” tā U. Semeiks. 2021. gadā SIA “Codex” plānot “turpināt attīstīt kompetences, lai kļūtu par ilgtermiņa sadarbības partneri mūsu klientiem un pievilcīgāko darba devēju industrijā”.

2018. gada augustā tika izveidots uzņēmums SIA “Datakom Software”, bet 2020. gada augustā uzņēmuma nosaukums tika mainīts uz “Codex”. Uzņēmums “Codex” darbojas IT sistēmu programmēšanas jomā. Kompānija reģistrēta 2018. gada 8. augustā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro.

Informāciju sagatavoja:  Gunita Keiriša SIA Datakom mārketinga speciāliste

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top