Tehnoloģijas

Iveco Eurocargo ievieš jaunas tehnoloģijas un dabasgāzes dzinējus visdažādākajam darbam

Iveco Eurocargo ievieš jaunas tehnoloģijas un dabasgāzes dzinējus visdažādākajam darbam

Iveco ir veicis uzlabojumus savā Eurocargo un tagad piedāvā visu laiku modernāko un vēsturiski nozīmīgo šī modeļa versiju. Tam ir jauna dizaina digitālais kokpits, jaunas braukšanas palīgsistēmas (ADAS), digitālie pakalpojumi ar mūsdienīgu savienojamību un, pateicoties pilnveidotām saspiestās dabasgāzes (CNG) iekārtām, vēl lielāka ilgtspēja.

Dabasgāze ikvienam uzdevumam

Iveco ir nozares līderis alternatīvo degvielu jomā – tā CNG sistēma ļauj ievērojami samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas (TCO) un CO2 emisiju, bet vienlaikus saglabā spēju nevainojami veikt savus uzdevumus. Izmantojot biometānu, CNG transportlīdzekļu CO2 izmeši salīdzinājumā ar līdzvērtīgiem dīzeļauto sarūk pat par 90%. Tagad Eurocargo visā modeļu klāstā tiek izmantoti pilnīgi jaunas paaudzes Tector 7 CNG dzinēji, tādējādi tas kļūst par vienīgo 12–19 t kravas auto, kas piedāvā dabasgāzes opciju autoparkiem, kuri vēlas samazināt kaitīgo vielu emisiju.

Iveco Eurocargo ievieš jaunas tehnoloģijas un dabasgāzes dzinējus visdažādākajam darbam

Jaunais 6,7 litru CNG dzinējs ir pieejams trīs versijās: ar 220 ZS, 250 ZS un 280 ZS jaudu. Uzlabota arī CNG izmantošana garajās distancēs: gāzes tvertnes tilpums ir līdz pat 1100 litriem, turklāt pēc izvēles modelim ir pieejama 115 litru tvertne, kas nodrošina lielāku nobraukumu, bet neatstāj negatīvu iespaidu uz pārvadājamās kravas apjomu.

Gan dīzeļdegvielas, gan CNG modeļiem ir pieejama jauna standarta pārnesumkārba. Bāzes piedāvājumā ir 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba ZF8-HP, kas ļauj ietaupīt pat 5% degvielas, bet kā papildaprīkojums pieejama arī Allison 3000 automātiskā kārba.

Iveco Eurocargo ievieš jaunas tehnoloģijas un dabasgāzes dzinējus visdažādākajam darbam

Tagad – digitālāks

Kabīnē centrālo vietu ieņem jaunais pilnībā digitālais klasters ar 10 collu displeju, kam izveidota bagātīga grafika un kas sniedz momentā uztveramu informāciju par transportlīdzekli. Lai mazāk nāktos novērst uzmanību no ceļa un displeju būtu ērtāk lietot, to var konfigurēt atbilstoši vadītāja vēlmēm. Pateicoties jauniem kontroles rīkiem uz stūres, dažādu funkciju vadība ir pieskāriena attālumā.

Vēl viens tehnoloģiju papildinājums kabīnē ir multivides sistēma ar jaunu 7 collu skārienekrānu, kas ļauj autovadītājam izmantot navigāciju un turpināt savu digitālo dzīvi, arī vadot mašīnu. Pieejams arī DAB radio un atpakaļskata kamera.

Ir izveidotas divas USB pieslēgvietas viedierīču uzlādei, savukārt, pieslēdzot iOS vai Android viedtālruni, iespējams izmantot Apple CarPlay un Android Auto. Tas ļauj piekļūt lietotnēm, ko šoferi izmanto ikdienā.

Katram Eurocargo tagad ir standarta Connectivity Box, kas sniedz līdz šim labāko savienojamību. Uzņēmumu vadītāji attālināti var piekļūt IVECO digitālajiem pakalpojumiem, tostarp auto uzraudzībai un diagnostikai, kas palīdz samazināt dīkstāves laiku, savukārt IVECO ON klientu portālā viņi var izmantot autoparka pārvaldības rīkus.

Jaunā Easy Cargo lietotne autovadītājiem dod iespēju vēl labāk kontrolēt mašīnu tikai ar vienu pieskārienu. Lietotne sniedz, piemēram, braukšanas stila vērtējumu, kas var palīdzēt uzlabot savus stūrēšanas paradumus, ieteikumus, kā braukt drošāk, kā ekonomēt degvielu, un informē par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli.

Easy Cargo lietotne savieno vadītāju ar attālinātās palīdzības pakalpojumiem un ļauj iegūt programmatūras atjauninājumus. Tāpat ar to var darbināt kabīnes funkcijas, piemēram, gaisa kondicionēšanu, apgaismojumu un durvju bloķēšanu.

Ērta ir arī jaunā prognozējamās tehniskās apkopes funkcija, kuras pamatā ir Eurocargo ģenerētie dati. Tā ļauj autoparka vadītājiem laikus ieplānot tehnisko apkopi un remontu, tādējādi līdz minimumam samazinot dīkstāvi.

Iveco Eurocargo ievieš jaunas tehnoloģijas un dabasgāzes dzinējus visdažādākajam darbam

Pateicoties jaunajai elektroniskajai arhitektūrai, kas darbina virkni jauno sistēmu, Eurocargo atbilst visām GSR (Global Safety Regulations) prasībām. Jauno iespēju vidū ir iebūvējams alkometrs, inteliģentā ātruma palīgsistēma, drošas kustības sākšanas asistents, aklās zonas brīdinājums, atpakaļgaitas uzraugs, avārijas apstāšanās signāls un brīdināšana par joslas maiņu.

Gatavs jebkurai misijai

Pateicoties daudzveidīgām konfigurēšanas iespējām, jaunais Eurocargo ir gatavs jebkurai misijai. Ar kravnesību no 7,5 līdz 19 tonnām un izturīgo šasiju tas ir ideāli piemērots gan pilsētas, gan reģionālajām piegādēm, būvniecībai, pašvaldības vajadzībām, bet Eurocargo 4×4 versijā – pat darbam apvidū.

Eurocargo papildina visaptverošs pakalpojumu portfelis, kas izstrādāts, lai uzlabotu klientu uzņēmumu produktivitāti un rentabilitāti, maksimāli palielinot transportlīdzekļa darbspējas laiku un efektivitāti, vadītāja drošību un vides aizsardzību. Mērķis ir nodrošināt klientiem pilnīgu mobilitātes risinājumu, kas atbilst viņu prasībām.

Iveco Eurocargo ievieš jaunas tehnoloģijas un dabasgāzes dzinējus visdažādākajam darbam

Visu produktu un pakalpojumu klāstu IVECO ir atjaunojis, veicot savā vēsturē līdz šim lielākos ieguldījumus – 1 miljardu eiro. Itālijas uzņēmuma uzmanības centrā ir četri pīlāri: uzņēmējdarbības produktivitāte, šoferu ērtības, ilgtspēja un savienojamība.

Par IVECO

IVECO ir Iveco Group N.V. zīmols. (MI: IVG). IVECO projektē, ražo un tirgo plašu vieglo, vidēji smago un smago komerciālo transportlīdzekļu, bezceļu kravas automašīnu un transportlīdzekļu klāstu tādiem pielietojumiem kā, piemēram, braucieni bezceļu apstākļos.

Zīmola plašais produktu klāsts ietver Daily – transportlīdzekli, kas aptver 3,3-7,2 tonnu transportlīdzekļu svara segmentu, Eurocargo no 6 līdz 19 tonnām un – smago transportlīdzekļu segmentā virs 16 tonnām – IVECO WAY klāstu ar ceļa apstākļiem paredzēto IVECO S-WAY, bezceļu transportlīdzekli IVECO T-WAY, kā arī IVECO X-WAY vienkāršiem braucieniem bezceļu apstākļos. Turklāt IVECO Astra zīmols būvē bezceļu kravas automašīnas, viengabala un šarnīrveida pašizgāzējus, kā arī speciālos transportlīdzekļus.

IVECO visā pasaulē nodarbina gandrīz 21 000 cilvēku. Tas pārvalda ražotnes septiņās valstīs visā Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Okeānijā un Latīņamerikā, kur tas ražo transportlīdzekļus ar jaunākajām progresīvajām tehnoloģijām. 4200 pārdošanas un servisa punkti vairāk nekā 160 valstīs garantē tehnisko atbalstu jebkurā vietā, kur IVECO transportlīdzeklis tiek izmantots darbā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top