Tehnoloģijas

Iveco ievieš pakalpojumus, kas palielina Daily darba spējas

Iveco ievieš pakalpojumus, kas palielina Daily darba spējas

Iveco saviem Daily klientiem sāk piedāvāt piekļuvi jaunu savienoto pakalpojumu pasaulei, kas ļaus maksimāli lietderīgi izmantot darbam veltāmo laiku un ikdienu padarīs daudz vieglāku. Galvenokārt jau tādēļ, ka savienojamības bloka viedie risinājumi mazinās vajadzību apkopju un remonta stacijas apmeklēt klātienē.

Izmantojot Iveco klientu apkalpošanas centru, klienti var iegūt sava komerctransporta attālinātu diagnostiku un veikt programmatūras bezvadu atjaunināšanu, tā maksimāli palielinot automašīnas darbspēju. Proti, tā vietā, lai dotos uz autoservisu, jaunā Iveco Daily pakalpojuma lietotājiem tagad nepieciešams vien apstāties, saņemt nepieciešamos atjauninājumus, pēc kā var turpināt ceļu.

“Iveco klientu apkalpošanas centra eksperti var arī tiešā veidā sazināties ar autovadītāju, ja saņem informāciju, ka transportlīdzeklim drīzumā radīsies problēma,” skaidro Ernests Jakubonis (Ernestas Jakubonis), Iveco pārstāvniecības Baltijas valstīs pārdošanas un mārketinga vadītājs.

Tas ietaupa gan laiku, gan naudu, tomēr vienlaikus nozīmē, ka Iveco klientiem ir jāseko līdzi tehnoloģiju attīstībai, lai varētu izmantot visus jaunos viedos risinājumus, piemēram, savienojamības bloka funkcijas.

Papildu tam Iveco piedāvā dažādus pielāgoto pakalpojumu komplektus, kas paredzēti, lai pēc iespējas mazāk laika nāktos pavadīt apkopju un remonta veikšanas vietās, turklāt rūpes par auto nemaksā daudz – apkopes līgums ar Iveco maksā no 9 eiro mēnesī un vēlāk to var izmantot kā pamatu dažādu pakalpojumu komplektu izveidei.

“Tādā gadījumā klients var būt pārliecināts, ka viņa transportlīdzeklis ir vislabākajā stāvoklī ar garantiju vairumam komponentu, tostarp dzinējam, pārnesumkārbai, asīm un degvielas iesmidzināšanas sistēmai. Visplašākais pakalpojumu komplekts sniedz arī iespēju saņemt palīdzību uz ceļa jebkurā diennakts laikā,” norāda Ernests Jakubonis.

Visiem Iveco Daily transportlīdzekļiem ir divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, un apkopes līgumu S-LIFE šobrīd var noslēgt par mazāk nekā 10 eiro. Tas ietver visus transportlīdzekļa apkopes uzdevumus saskaņā ar servisa grāmatiņu, bet visaptverošākais līgums ar visiem pakalpojumiem ir 3XL-LIFE. Turklāt būtiski, ka visi Iveco īpašnieki apkopes un remonta līgumu var parakstīt 12 mēnešu laikā pēc transportlīdzekļa iegādes.

Jaunais Daily ir aprīkojams arī ar progresīvu digitālo palīgu Iveco Driver Pal, kuru vadītājs kontrolē ar balss komandām. Alexa tehnoloģija ļauj autovadītājam izmantot balss saziņu ar transportlīdzekli un citiem autovadītājiem, kā arī piekļūt Iveco tiešsaistes pakalpojumiem.

Papildu Alexa standarta funkcijām Iveco Driver Pal piedāvā ekskluzīvās MyIveco funkcijas, kas izstrādātas kopā ar Amazon Web Services. Tās ļauj vadītājam pārbaudīt transportlīdzekļa stāvokli, iestatīt un vadīt navigācijas sistēmu, vajadzības gadījumā lūgt palīdzību, kā arī lūgt braukšanas stila padomus, lai ietaupīt degvielu un ceļotu droši.

IVECO

IVECO ir Iveco Group N.V. zīmols. (MI: IVG). IVECO projektē, ražo un tirgo plašu vieglo, vidēji smago un smago komerciālo transportlīdzekļu, bezceļu kravas automašīnu un transportlīdzekļu klāstu tādiem pielietojumiem kā, piemēram, braucieni bezceļu apstākļos.

Zīmola plašais produktu klāsts ietver Daily – transportlīdzekli, kas aptver 3,3-7,2 tonnu transportlīdzekļu svara segmentu, Eurocargo no 6 līdz 19 tonnām un – smago transportlīdzekļu segmentā virs 16 tonnām – IVECO WAY klāstu ar ceļa apstākļiem paredzēto IVECO S-WAY, bezceļu transportlīdzekli IVECO T-WAY, kā arī IVECO X-WAY vienkāršiem braucieniem bezceļu apstākļos. Turklāt IVECO Astra zīmols būvē bezceļu kravas automašīnas, viengabala un šarnīrveida pašizgāzējus, kā arī speciālos transportlīdzekļus.

IVECO visā pasaulē nodarbina gandrīz 21 000 cilvēku. Tas pārvalda ražotnes septiņās valstīs visā Eiropā, Āzijā, Āfrikā, Okeānijā un Latīņamerikā, kur tas ražo transportlīdzekļus ar jaunākajām progresīvajām tehnoloģijām. 4200 pārdošanas un servisa punkti vairāk nekā 160 valstīs garantē tehnisko atbalstu jebkurā vietā, kur IVECO transportlīdzeklis tiek izmantots darbā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top