Tehnoloģijas

Iveco Topcare – pirmais augstākās klases atbalsta pakalpojums šoferiem

Iveco Topcare – pirmais augstākās klases atbalsta pakalpojums šoferiem

Iveco nācis klajā ar nozarē pirmo ātrās apkalpošanas servisa un viesmīlības pakotni – Iveco Topcare. Augstākā līmeņa palīdzības pakalpojumu nodrošina Iveco savienojamības funkcija, un tas ir izstrādāts gadījumam, ja klientiem nepieciešama neparedzēta ārkārtas palīdzība. Mērķis – lai transportlīdzeklis pēc iespējas ātrāk atgrieztos uz ceļa. Tāpat Iveco Topcare parūpējas par šoferi, ja problēmas novēršanai nepieciešams vairāk laika. Tas kravas pārvadājumu jomā ir unikāls augstākās klases pakalpojums.

Šis ir jaunākais piedāvājums Iveco uz autovadītāju orientētajā revolūcijā, kas sākās ar Iveco S-Way laišanu tirgū 2019. gadā. Tā uzlabotā savienojamība sniedz ideālus biznesa risinājumus autoparku īpašniekiem un ir lielisks ceļabiedrs šoferiem. Apliecinot savu uzticību autovadītāju kopienai, Iveco pēdējo trīs gadu laikā ir ieviesis produktus un pakalpojumus, kas uzlabo šoferu ikdienu gan drošības, gan komforta, gan savienojamības ziņā.

“Ar Topcare Iveco vēlreiz pierāda, ka ir pirmrindnieks inovāciju ieviešanas jomā savā plašajā klientorientētajā pakalpojumu portfelī. Vadoties pēc savas spēcīgās klientorientētās pieejas, mēs esam apvienojuši digitālo un savienojamības domāšanu, un tādējādi radījuši augstākās klases atbalsta pakalpojumu, lai mūsu autovadītāji un autoparku īpašnieki varētu saglabāt sirdsmieru, kamēr viņu kravas mašīnas ir ceļā. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti ar Iveco justos droši jebkurā situācijā. Tāpēc esam izstrādājuši visaptverošu programmu, kas, pateicoties progresīvām sistēmām, maksimāli palielina transportlīdzekļa ekspluatācijas laiku un biznesa produktivitāti, bet tai pašā laikā rūpējas par šoferiem pat negaidītās situācijās,” stāsta Iveco Baltijas valstu pārstāvniecības pārdošanas un mārketinga daļas vadītājs Ernests Jakubonis.

Iveco Topcare – pirmais augstākās klases atbalsta pakalpojums šoferiem

Iveco Baltijas valstu pārstāvniecības pārdošanas un mārketinga daļas vadītājs Ernests Jakubonis

Iveco Eiropā ir vairāk nekā 1800 punktu servisa tīkls, un tie visi ir gatavi palīdzēt 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā, tāpēc šoferi nekad nebūs par tālu no kvalificēta atbalsta un auto ātri tiks atpakaļ uz ceļa. Lai kur autovadītāji būtu, lai ko viņiem vajadzētu, Iveco atgriež transportlīdzekli atpakaļ ierindā, tādējādi uzlabojot autoparka īpašnieka biznesa produktivitāti.

Ja ir bojājumi, kam nepieciešama neplānota apkope servisā, sistēmai pieslēgtās automašīnas uzraugošā programma Iveco Control Room tūlīt saņem brīdinājumu un kļūmes novēršanai piešķir augstāko prioritāti. Automātiski tiek aktivizēta steidzama rezerves daļu piegāde, un kvalificēti diagnostikas speciālisti ķeras pie darba, lai samazinātu dīkstāves laiku, turklāt šī procesa laikā pastāvīgi tiek atjaunināta informācija par remonta gaitu.

Iveco Topcare – pirmais augstākās klases atbalsta pakalpojums šoferiem

Iveco S-Way kabīne

Ja remonts aizņem vairāk laika nekā plānots un šoferis ir tālu no mājām, Iveco Topcare, rūpējoties par viņa komfortu, kamēr turpinās automašīnas sagatavošana, nodrošina virkni viesmīlības pakalpojumu, tostarp ēdināšanu, izmitināšanu, kā arī vajadzības gadījumā transportu un autostāvvietu. Pilnīgam sirdsmieram vienmēr var saņemt medicīnisko palīdzību neatliekamu veselības problēmu gadījumā.

Iveco Topcare programma var tikt iekļauta Iveco standarta tehniskās apkopes un remontu līgumā (2XL un 3XL) Iveco S-Way smagajam kravas transportam ar savienojamības funkciju.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top