Pasākumi

Ventspils Digitālais centrs ar izbraukuma tehnoloģiju darbnīcām dodas uz skolām

Ventspils Digitālais centrs ar izbraukuma tehnoloģiju darbnīcām dodas uz skolām

Ventspils Digitālais centrs aicina 2021./2022. mācību gada pirmo semestri noslēgt kopā ar klasesbiedriem, radoši darbojoties tehnoloģiju darbnīcās. Skolēniem tiek piedāvātas attālinātās darbnīcas, kā arī iespēja darboties kopā ar Digitālā centra pedagogu klātienē, uzaicinot pie sevis uz skolu. Digitālā centra tehnoloģiju darbnīcu klāstā ir pieejamas arī 6 audiovizuālās darbnīcas ar programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu.

Digitālais centrs aicina visas Latvijas skolēnus piedalīties aizraujošās un radošās tehnoloģiju nodarbībās, izvēloties kādu no 10 attālinātajam darbnīcām vai 12 klātienes darbnīcām, kuras iespējams organizēt, uzaicinot Digitālā centra pasniedzēju pie sevis uz skolu. Darbnīcas veidotas noteiktiem vecumposmiem, sākot no pirmsskolas vecuma bērniem līdz pat 12. klases skolēniem, un plānotas tā, lai skolēniem nodrošinātu daudzpusīgu darbošanos. Attālinātās darbnīcas iespējams organizēt, gan skolēniem esot skolā – klasē, gan atrodoties pie datora mājās.

Ventspils Digitālais centrs ar izbraukuma tehnoloģiju darbnīcām dodas uz skolām

Darbnīcu cena ir no 6 EUR līdz 12 EUR par skolēnu, neskaitot kurjerpakalpojuma izdevumus. Darbnīcas ilgums ir no 60 min līdz 150 min, atkarībā no darbnīcas veida. Darbnīcu apraksti un sīkāka informācija par pieteikšanos darbnīcām pieejama šeit.

Ventspils Digitālais centrs, atbilstoši programmas “Latvijas skolas soma“ nostādnēm, sagatavojis arī papildus 6 audiovizuālās darbnīcas, kurās iespējams piedalīties ar programmas atbalstu. Vairāk par “Skolas somas” darbnīcām iespējams uzzināt šeit.

Šobrīd valstī noteiktie ierobežojumi nosaka, ka nodarbības klātienē var notikt vienas klases ietvaros, skolas telpās. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils Digitālā centra programmas vadītāju Gunu Stepiņu pa tālruni: 28632351 vai e-pastu: guna.stepina@ventspils.lv.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top