Bez tēmas

Iznākusi Bitcoin Core versijas 0.16.1 oficiālā relīze

Bitcoin Core kripto.media

Bitcoin Core versija 0.16.1

Klajā laista kārtējā Bitcoin Core galvenā versija 0.16.1, kas ietver “jaunas funkcijas, labojumus, produktivitātes uzlabojumus, kā arī atjauninātus pārvedumus”. Oficiāli par to tika paziņots 15. jūnijā.

Jāatzīmē, ka šī Bitcoin Core versija dzēsusi “mainera” bloka lieluma opciju, kas atkārtoti izsauc funkciju -blockmaxsize maineriem, kura versijā 0.15.1 ļāva ierobežot bloku lielumus. Paziņojumā teikts, ka tagad maineriem jāizmanto opcija -blockmaxweight, ja vēlas ierobežot savu bloku svaru.

Turklāt atjauninājums ir skāris makus, kuri tika izveidoti versijā 0.16 un vēlāk. Tagad tie – kā teikts paziņojumā – “nav savietojami ar versijām, kuras bija pirms 0.16, un nedarbosies, ja jūs mēģināsiet izmantot jaunos makus vecākās versijās”.

Iepriekšējā Bitcoin Core klienta versija iznāca februāra beigās, un tajā bija sniegts pilnīgs mērogošanas tehnoloģijas SegWit atbalsts, kas ļāva samazināt apstrādes un transakciju gaidīšanas laiku, kā arī to komisijas maksu apmērus. Bitcoin Core izstrādātājs Džimijs Songs toreiz komentēja pamanāmāko versijas 0.16.0 īpatnību, paziņojot, ka “SegWit atbalsts kā šī atjauninājuma rezultāts gūs ievērojamu atzinību. Tas samazinās bloku uzpūšanu un rosinās makus pieņemt jaunu bitkoinu adrešu formātu bech32”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top