Valūtas

Izstrādātājs piedraudējis sadalīt ZCash tīklu pirms forka

Sadalīt ZCash tīklu

ZCash hardforka priekšvakarā viens no izstrādātājiem – Džeins Mersers – piedraudējis sadalīt monētas tīklu, ja viņam nesamaksās.

Mersers ir vienīgais programmatūras klienta pavadītājs Windows. Gadījumā, ja viņš nesaņems naudu, viņš pārtrauks darbu ar programmatūru un izlaidīs konkurējošu monētu uz gaidāmā ZCash fork bāzes.

Izstrādātājs paskaidrojis, ka iepriekš viņa darbs tika atalgots ar komisijas naudu un ziedojumiem. Par šiem līdzekļiem viņš arī dzīvojis visu pērno gadu – taču tagad nauda ir beigusies un viņš strādā par velti.

Windows klients ZCash – pie kā strādā Mersers – pašlaik ir vispopulārākais maks šai valūtai. Ja izstrādātājs patiešām pārtrauktu pie tā strādāt, tad pēc fork daudzi lietotāji paliktu bez maka.

Situācija ātri kļuva zināma, un ZCash kopiena nolēma kontrolēt situāciju. Izstrādātāja kontā tika ieskaitīti ziedojumi par kopējo summu 80 ZEC (vairāk nekā 13,000 $). Tādējādi izstrādātājs ir nomierinājies un atcēlis savus ZCash tīkla izjaukšanas plānus.

“Man pārskaitīja nedaudz naudas, ar ko pietiks dzīvošanai vairākus mēnešus, tā kā nu jau viss ir kārtībā”, – teicis Mersers.

Turklāt ar viņu sazinājusies arī ZCash tīkla vadība. Viens no izstrādātājiem – Ariels Gabizons – paziņojis, ka viņiem, visticamāk, nāksies samaksāt, bet ZCash fonda pārstāvis pārliecinājis Merseru neuzsākt tik radikālus pasākumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top