Pasākumi

Izvēlēti konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2021” finālisti

Izvēlēti konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2021” finālisti

Konkursa “Ventspils IT izaicinājums 2021” žūrija ir izvērtējusi konkursa dalībnieku iesniegtos  pirmās kārtas darbus, noskaidrojot 64 finālistus, kuriem būs iespēja cīnīties par vērienīgo naudas balvas fondu 15 000 EUR apmērā. Konkursa fināls norisināsies no 6. – 9. decembrim, savukārt apbalvošana tiešraidē notiks 10. decembrī.

Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju Latvijā un pasaulē, šogad kopumā konkursā reģistrējušās 352 komandas – tie ir 1408 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Žūrija, kuras sastāvā ir Ventspils Digitālā centra, Datorzinību centra, IT izglītības fonda (Start IT) pārstāvji un IT pedagogi, izvērtēja visus iesūtītos konkursa darbus, līdz ar to ir noteikti finālisti visās vecuma grupās. Pirmās kārtas uzvarētāji tiks aicināti uz konkursa finālu, kas šogad norisināsies attālināti:

  • decembrī – A grupa (1. -3. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • decembrī – B grupa (4. – 6. kase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • decembrī – C grupa (7. – 9. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • decembrī – D grupa (10. -12. klase) fināla uzdevumu izpilde tiešsaistē;
  • decembrī – A, B, C, D grupu apbalvošana tiešraidē.

A grupas (1. – 3. klase) fināla komandas:

  • “Datornūģi”- Laurenču sākumskola
  • “Elektrodžeki” – Krimuldas vidusskola
  • “Esi drošs un uzmanīgs!” – Babītes vidusskola
  • “Datorpīrāgi” – Valmieras sākumskola
  • “deSigners”- Jelgavas 5. vidusskola
  • “Mazie vienradži” – Ogres sākumskola
  • “Ņiprās pelītes” – Lībagu sākumskola
  • “Raganiņas no Raganas” – Krimuldas vidusskola
  • “Datoriķes” – Rīgas Franču licejs
  • “KEG” – Cēsu Pilsētas vidusskola

B grupas (4. līdz 6. klasei) fināla komandas:

  • “The Tech Dude” – Babītes vidusskola, Latvia
  • “Chefs” – Marijampolės Jono Totoraičio progymnasium, Lithuania
  • “IceTeam” – Ikšķiles vidusskola, Latvia
  • “Cranks” – Jelgavas 5. vidusskola, Latvia
  • “RIR” – Ikšķiles vidusskola, Latvia
  • “Keksiņi “ – Rugāju vidusskola, Latvia
  • “Three friends”- Lībagu sākumskola, Latvia
  • “ARK IT” – Krimuldas vidusskola, Latvia
  • “3J” – Cēsu Bērnu un jauniešu centrs “Spārni”, Latvia
  • “D&M&Z&K” – Valmieras Viestura vidusskola, Latvia
  • “PTE”- Peetri Lasteaed-Põhikool, Estonia
  • “Arvutiproffesionaalid” – Peetri Lasteaed-Põhikool, Estonia
  • “WhereAreWe” – Ikšķiles vidusskola, Latvia
  • “CBJC_1” – Cēsu Bērnu un jauniešu centrs “Spārni”, Latvia
  • “Team Wood” – Rīgas Franču licejs, Latvia
  • “Smart Kids” – Daugavpils 10. vidusskola, Latvia
  • “Spicy ghost” – Kuldigas Centra vidusskola, Latvia
  • “Gudrie uzvarētājdatori” – Pumpuru vidusskola, Latvia

C grupas (7. līdz 9. klasei) fināla komandas:

  • “3D printing boys” – Ogres 1. vidusskola, Latvia
  • “Leib” – Miina Härma Gümnaasium, Estonia
  • “C#” – Cēsu Valsts ģimnāzija, Latvia
  • “LightWomen” – Daugavpils 3.vidusskola,  Latvia
  • “VMG” – Väike-Maarja Gümnaasium, Estonia
  • “Informatorzo” – Marijampolės Jono Totoraičio progymnasium, Lithuania
  • “The Golden Trio” – Kuldīgas Centra vidusskola, Latvia
  • “Codename: Devs” – Klaipeda student self – expression center, Lithuania
  • “KRK” – Surju Kool, Estonia
  • “The Mighty Cavemen” – Klaipeda student self – expression center, Lithuania
  • “Nepilngadīgie izgudrotāji” – Rīgas 66. vidusskola, Latvia
  • “Smart Souls” – Baldones vidusskola, Latvia
  • “Future Vision” – Ventspils 6.vidusskola, Latvia
  • “Goldingen Girls” – Kuldīgas Centra vidusskola, Latvia
  • “Nenugalimieji” – Jonavos R. Samulevičiaus PROGIMNAZIJA, Lithuania
  • “Lemon” – Liepajas Liedaga vidusskola, Latvia
  • “Lion Dev’s” – Klaipeda student self – expression center, Lithuania
  • “Big Burrito Blast” – Ventspils 2. pamatskola, Latvia

D grupas (10. līdz 12. klasei) fināla  komandas:

  • “Team HOLO” – PICK “Rīgas Tehniskā koledža”, Latvija
  • “3 lieliskie bez Janīša” – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija, Latvija
  • “Master Engineers” – KTU inžinerijos licėjus, Lithuania
  • “PACMAN” – PIKC “Rīgas Tehniskā koledža”, Latvija
  • “Domino” – Ventspils 4. vidusskola un Rīgas 1. Tālmācības vidusskola
  • “tornozelos” – Ventspils Valsts 1.ģimnāzija, Latvija
  • “Dominant Pufferfish” – Valmieras Valsts ģimnāzija, Latvija
  • “randomizers” – RTU Inženierzinātņu vidusskola, Latvija
  • “PRUM” – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija
  • “Chronos” – Mārupes Valsts ģimnāzija
  • “Puchkornishko” – Āgenskalna Valsts ģimnāzija un Rīgas valsts 1. ģimnāzija
  • “SeeSharp” – Ogres Tehnikums PIKC, Latvija
  • “Rhombus team” – Valmieras 2. vidusskola, Latvija
  • “Spēlētāji” – Siguldas Valsts ģimnāzija, Latvija
  • “Mental Mathers” – Pärnu Koidula Gümnaasium, Estonia
  • “catgirls” – Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Latvija
  • “Oreo” – Miina Härma Gymnasium, Estonia
  • “Koidulag” – Pärnu Koidula Gymnasium, Estonia

Detalizēta informācija par konkursa fināla norisi, kā arī par nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, tiks izsūtīta finālistiem uz e-pastu. Neskatoties uz to, ka finālā nebūs iespējams tikties klātienē, organizatori būs parūpējušies par dāvanām, kuras finālistiem tiks nosūtītas ar kurjera starpniecību.

Sīkāku informāciju par konkursa norisi iespējams atrast konkursa mājas lapā: www.ventspilsitc.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram un Facebook: @ventspilsitc. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: itc@ventspils.lv.

Konkursu organizē Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar uzticamiem partneriem un informatīvajiem atbalstītājiem: Information Technology Foundation for Education (HITSA), izglītības organizācija MTÜ Nuti-Võlur, uzņēmums “ESETLatvia”, IT Izglītības fonds – Start(IT), Latvijas Informācijas un Komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA), organizācija “All Digital”, Skola2030, nodibinājums “Iespējamā misija”, Ventspils valstpilsētas dome, Ventspils Augstskola un Ventspils Izglītības pārvalde.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top