Tehnoloģijas

Izziņo Microsoft Copilot: mākslīgā intelekta pavadoni ikdienas darbam

Izziņo Microsoft Copilot: mākslīgā intelekta pavadoni ikdienas darbam

Microsoft izziņo jaunas, mākslīgā intelekta darbinātas produktu funkcijas, kas sniegs atbalstu to lietotājiem teju jebkura uzdevuma veikšanā. Uzņēmums norāda, ka līdz ar šiem jauninājumiem datorlietotāji ieiet jaunā mākslīgā intelekta ērā, kas būtiski mainīs cilvēku attiecības ar tehnoloģijām un to sniegtās priekšrocības. Pateicoties jaunajām tērzēšanas saskarņu un lielo valodu modeļu sapludināšanas tehnoloģijām, lietotājs tagad var uzdot sev interesējošos jautājumus brīvā formā, un jaunieviestās tehnoloģijas būs gana gudras, lai atbildētu, radītu saturu vai piedāvātu rīcības iespējas.

Domājot par lietotāju ērtībām, mākslīgā intelekta darbinātas Copilot “otrā pilota” funkcija iebūvēta uzņēmuma visbiežāk lietotajos un iecienītajos produktos – piemēram, GitHub, lai efektīvāk rakstītu kodus, Microsoft 365 – lai palielinātu darba efektivitāti, Bing un Edge – lai uzlabotu interneta pārlūkošanas un meklēšanas funkcijas, un arī Windows vidē ikdienas darbam ar datoru un dažādām programmām.

Microsoft nupat izziņojis jauno Microsoft Copilot, kas visas mākslīgā intelekta piedāvātās iespējas lietotājam sapludina vienā, integrētā pieredzē. Copilot unikālā veidā spēs apvienot tīmekļa piedāvāto kontekstu, datus, kas gūti lietotāja darbā ar datoru un to, kas tobrīd tiek darīts, lai piedāvātu katram lietotājam unikālu atbalstu, vienlaikus gādājot par privātumu un drošību.

No 26. septembra Copilot tiks palaistas kā daļa no Windows 11 operētājsistēmas bezmaksas atjauninājuma, un tuvākajā laikā arī meklētājprogrammā Bing, pārlūkprogrammā Edge un Microsoft 365 lietotnēs.

Ar vairāk nekā 150 jaunām funkcijām Windows 11 atjauninājums būs viens no līdz šim vērienīgākajiem, nodrošinot Copilot iespējas un mākslīgā intelekta darbinātus risinājumus arī tādās programmās kā Paint, Photos un Clipchamp.

Izziņo Microsoft Copilot: mākslīgā intelekta pavadoni ikdienas darbam

Daži no Windows 11 jaunumiem:

– Copilot funkcija operētājsistēmai Windows (priekšskatījuma versijā) sniedz lietotājiem iespēju vieglāk veikt dažādus uzdevumus un samazināt darba slodzi, padarot kādreiz sarežģītus uzdevumus vienkāršus;

– Izmantojot jauno Outlook operētājsistēmai Windows, varat apvienot un sinhronizēt vairākus savus kontus, tostarp Gmail, Yahoo, iCloud un citus, un tas viss ir pieejams vienā lietotnē. Viedie rīki palīdz rakstīt skaidrus, kodolīgus e-pasta ziņojumus un ērti pievienot svarīgus dokumentus un fotoattēlus no OneDrive krātuves;

– Uzlabotais File Explorer piedāvās atjaunināto sākumlapu, adreses joslu un meklēšanas lodziņu, kas izstrādāts, lai atvieglotu piekļuvi svarīgam un atbilstošam saturam, kā arī iegūtu jaunāko informāciju par failiem un kopīgotu, tos pat neatverot.

Jaunās Bing un Edge funkcijas ir izstrādātas, lai uzlabotu lietotāju ikdienu, izmantojot vismodernākās pieejamās mākslīgā intelekta iespējas. Lietotājiem ir pieejams Bing Chat no Microsoft Edge vai vietne bing.com/chat, kur jaunās funkcijas sāks parādīties jau drīzumā.

Jaunās Surface ierīces gan individuāliem lietotājiem, gan uzņēmumiem

Microsoft šo uzskata par vienu no labākajiem brīžiem mākslīgā intelekta (MI) iespēju izmantošanai Surface ierīcēs, kur uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstāko ierīču veiktspēju un progresīvas procesoru tehnoloģijas. Jaunās MI iespējas būs pieejamas Windows Studio Effects ar Surface Pro 9 un 5G, MI modeļus arvien pilnveidojot tādās jaudīgās ierīcēs kā jaunajā Surface Laptop Studio 2.

Vairāk par jaunajām Surface ierīcēm

Jauns mākslīgā intelekta laikmets ar Microsoft Copilot

Microsoft ir apņēmusies radīt lietotāja pieredzi, kas viegli, droši un atbildīgi integrē mākslīgo intelektu tā populārākajos produktos. Sākot ar operētājsistēmu Windows 11, kas piedāvā modernākās mākslīgā intelekta iespējas darbā, mācībās un mājās, līdz produktivitātes celšanas rīkiem Microsoft 365, un novatoriskai informācijas meklēšanai un interneta pārlūkošanai ar Bing un Edge. Tas viss ir apvienots Windows 11 datoros un tādās ierīcēs kā Surface. Copilot izstrādes mērķis ir palīdzēt lietotājiem paveikt darbus, radīt savu saturu un sazināties arvien labāk un ērtāk.

Plašāka informācija ir pieejama Microsoft 365 emuārā vai drošības emuārā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top